• Wycieczka w Tatry Zachodnie (Ornak) 26.06.2021r.


  Zapraszamy na wycieczkę w Tatry Zachodnie! Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu. Podczas wycieczki (w przypadku takiej możliwości) odwiedzimy schronisko na Hali Ornak. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka może odbywać się jeszcze w warunkach zimowych (mogą przydać się raczki). Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o bardzo dobrym stanie zdrowia i bardzo dobrej kondycji.

  Trasa: Kiry – Dolina Kościeliska – Schronisko PTTK na Hali Ornak – Iwanicka Przełęcz – Ornak (1854m n.p.m.) – Iwanicka Przełęcz – Schronisko PTTK na Hali Ornak – Dolina Kościeliska – Kiry

  Długość trasy: 19 km; suma przewyższeń: 1178 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 7h 50min (może się wydłużyć)

  Jeżeli grupa będzie sprawna i warunki odpowiednie to trasa może zostać wydłużona o wejście na Starorobociański Wierch (2176m n.p.m.)) i wtedy długość trasy: 25,5 km; suma przewyższeń: 1842 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 12h (może się wydłużyć)

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Uczniowie 17+
  • Dorośli turyści o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 26.06.2021 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę:

   • 115,00 osoby mieszkające na terenie powiatu pszczyńskiego pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001(wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
   • 130,00 pozostali turyści pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy:ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę przewodnicką;
  • Zbiórka i wyjazd 26.06.2021 godz. 400 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 26.06.2021 około 2200-2300
  • ilość miejsc: do 29 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 22 czerwca 2021 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców
  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content