• ENERGYLANDIA 27.06.2021r.


  Zapraszamy na rozpoczęcie wakacji z DIABLAKiem w parku rozrywki ENERGYLANDIA!!!!

  W ENERGYLANDII można skorzystać z BONU TURYSTYCZNEGO (zasady skorzystania z bonu podane są na końcu ogłoszenia)

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • dzieci i uczniowie niepełnoletni tylko pod opieką rodzica lub pisemnie przez niego wskazanej osoby dorosłej.
  • osoby dorosłe
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 27.06.2021 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę:

  • 38,00 pieniądze należy wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001(wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota;
  • Zbiórka i wyjazd 27.06.2021 godz. 800 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • w Energylandii obsługa wyjazdu nie sprawuje opieki nad uczestnikami
  • Powrót do Pszczyny 27.06.2021 około 1800-1900
  • ilość miejsc: do 45 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 22 czerwca 2021 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców
  • WAŻNE!!!!! Przy rejestracji danej osoby prosimy przy nazwisku wpisać literę “U” – oznacza bilet ulgowy 79,00 i dotyczy tylko osób do wzrostu 140 cm wzrostu lub “N” oznacza bilet normalny 129,00 dotyczy osób o wzroście powyżej 140 cm. Kwestię opłaty uregulujemy w dniu wyjazdu gotówkowo – proszę o posiadanie odliczonych środków (nie wpłacamy na konto, chodzi o to jak najbardziej zmniejszyć kolejki do kas). Jeżeli ktoś będzie płacił “BONEM TURYSTYCZNYM” to w autokarze nie będziemy będziemy pobierać wymienionych wyżej opłat. Szczegóły płatności bonem są na końcu ogłoszenia.
  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  ZASADY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM
  – konieczne jest posiadanie wypełnionej umowy: link do umowy, link do prawidłowo wypełnionej umowy
  – informacje szczegółowe o płatności bonem: link
  – ważne aby umowa byłe wypełniona przez osobę która zgłaszała sprawę w ZUSie, najlepiej, żeby ta osoba była obecna na wyjeździe, lub żeby był “pod telefonem” ponieważ w momencie akceptacji bonu przesyłany jest tej osobie kod (smsem) który należy podać. W przypadku płatności bonem koszt również jest 79 do 140 cm i 129 powyżej 140 cm wzrostu

  POWRÓT
  Skip to content