• Zajęcia na ściance wspinaczkowej 01.07.2021r.


  Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach treningowych/szkoleniowych na ściance wspinaczkowej. W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawy wspinaczki, zasady bezpiecznej asekuracji. Zaznajomią się również z właściwymi technikami dotyczącymi wspinaczki, co w przyszłości być może przyda się w praktycznym pokonywaniu nie tylko dróg wspinaczkowych ale również wielu ciekawych tras turystycznych np. w Tatrach czy Alpach. A także będą doskonalić nabyte umiejętności.

  Warto podkreślić, że wspinaczka pomaga w harmonijnym rozwoju, wzmacnia niemal wszystkie mięśnie, działa na zwinność i kondycję fizyczną a jednocześnie nadmiernie nie obciąża organizmu. Zajęcia odbywają się w Bielsku-Białej, ścianka – PRIMAROCA

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ/WYJAZD każdy uczestnik automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Program:

  • 1410 zbiórka – dworzec kolejowy w Pszczynie
  • 1433 wyjazd (pociągiem)
  • 1530 – 1750 zajęcia na ściance wspinaczkowej
  • około 2005powrót do Pszczyny – dworzec kolejowy

  Rodzice są zobowiązani punktualnie (zgodnie z przyjazdem pociągu) odebrać swoje dziecko.
  Jeżeli rodzic ucznia szkoły ponadpodstawowej nie jest obecny po powrocie grupy to jest to jednoznaczne z wyrażeniem przez niego zgody na samodzielny powrót dziecka i bierze on pełną odpowiedzialność za samodzielny powrót dziecka do domu.

  Co należy zabrać:

  • każdy uczestnik musi posiadać indywidualną maseczkę ochronną i środek do dezynfekcji rąk
  • wygodny strój sportowy + buty (jak na zajęcia wychowania fizycznego). Jeżeli ktoś posiada wyposażenie wspinaczkowe uprząż, buty to oczywiście należy zabrać.
  • WAŻNĄ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ – jedziemy pociągiem, organizator kupuje bilety “szkolne” ONLINE około 36 godzin przed planowanym wyjazdem. Uczestnik, który zgłosi się bez ważnej legitymacji szkolnej sam ponosi koszty kar.
  • coś do picia
  • zgodę rodziców: Pobierz zgodę rodziców

  Koszt: 25,00 zł/os Uczniowie z Gminy Pszczyna; pieniądze najlepiej wpłacać na konto Klubu (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data zajęć”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W razie rezygnacji kwestie finansowe będą wyjaśniane indywidualnie. W ramach opłaty zapewniamy transport, ubezpieczenie, wstęp na ściankę/wynajęcie ścianki.

  35,00 zł/os Uczniowie nie mieszkający na terenie Gminy Pszczyna pozostałe osoby, pieniądze najlepiej wpłacać na konto Klubu (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data zajęć”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W razie rezygnacji kwestie finansowe będą wyjaśniane indywidualnie. W ramach opłaty zapewniamy transport, ubezpieczenie, wstęp na ściankę/wynajęcie ścianki.

  40,00 zł/os osoby dorosłe, pieniądze najlepiej wpłacać na konto Klubu (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data zajęć”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W razie rezygnacji kwestie finansowe będą wyjaśniane indywidualnie. W ramach opłaty zapewniamy transport, ubezpieczenie, wstęp na ściankę/wynajęcie ścianki.


  UWAGA!!! Limit miejsc 16 osób!!!
  Zapisy do 29.06.2021

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach UKST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii.


  OBOWIĄZKOWO każdy uczestnik dostarcza podpisane oświadczenie COVID-19 POBIERZ

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content