• Jura Krakowsko-Częstochowska 01.08.2021r.


  Zapraszamy na wycieczkę (RODZINNĄ) na Jurę Krakowsko-Częstochowską Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu. Podczas wycieczki odwiedzimy/zobaczymy takie miejsca jak: Zamek Ojców, Bramę Krakowską, Zamek Królewski Pieskowa Skała, Kaplica „Na Wodzie” św. Józefa Robotnika, Maczuga Herkulesa. Częściowo przejedziemy Dolina Prądnika. W planach również wizyta na Pustyni Błędowskiej, planujemy również spacer jurajskimi dolinami. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, ramowy program wycieczki zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa.

  Trasa: Murownia – Dolina Sąspowska – Zamek Ojców

  Długość trasy: 7,7 km; suma przewyższeń: 295 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 2h 22min (może się wydłużyć)

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklarujeże spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • uczniowie szkoły podstawowej z rodzicem/ami i dzieci młodsze
  • uczniowie klasy szkoły podstawowej z opiekunem nauczycielem
  • pozostali turyści akceptujący charakter wycieczki

   Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 01.08.2021 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę:

  • 20,00 zł/os – mieszkańcy Powiat Pszczyńskiego pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 40,00 zł/os -turyści nie mieszkający na terenie powiatu pszczyńskiego pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę;
  • Zbiórka i wyjazd 01.08.2021 godz. 600 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 01.08.2021 około 1800-1930
  • ilość miejsc: do 48 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 28 lipca 2021 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Trasa do: Ojców, parking | mapa-turystyczna.pl

  POWRÓT
  Skip to content