• Wycieczka w Tatry – GIEWONT 24.07.2021r.


  Zapraszamy na wycieczkę w Tatry – GIEWONT (1894m n.p.m.)! Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu. Podczas wycieczki (w przypadku takiej możliwości) odwiedzimy Schronisko PTTK Hala Kondratowa. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. . Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o bardzo dobrym stanie zdrowia i bardzo dobrej kondycji.

  Trasa: Murowanica – Kuźnice – Schronisko PTTK na Hali Kondratowej – Kondracka Przełęcz – Wyżnia Kondracka Przełęcz – Giewont (1894m n.p.m.) – Wyżnia Kondracka Przełęcz – Przełęcz w Grzybowcu – Polana Strążyska – Czerwona Przełęcz – Dolina Białego – Zakopane, Wielka Krokiew

  Długość trasy: 16,2 km; suma przewyższeń: 1321 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 7h 45min (może się wydłużyć)

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 27 turystów

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Uczniowie 17+
  • Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 24.07.2021 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę:

  • 100,00/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy:ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę przewodnicką;
  • Zbiórka i wyjazd 24.07.2021 godz. 330 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 24.07.2021 około 2200-2300
  • ilość miejsc: do 30 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 20 lipca 2021 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Trasa: Murowanica – Zakopane, Wielka Krokiew | mapa-turystyczna.pl

  POWRÓT
  Skip to content