• Wycieczka w Gorce – Turbacz – 19.09.2021r.


  (wycieczka przeniesiona z 22.08.2021r.)

  Zapraszamy na wycieczkę w Gorce! Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu oraz zdobycie najwyższego szczytu – Turbacz (1310m n.p.m.). Podczas wycieczki (w przypadku takiej możliwości) odwiedzimy schroniska PTTK na Turbaczu i na Starych Wierchach. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o dobrym stanie zdrowia i dobrej kondycji.

  Trasa: Hucisko (Koninki) – Suchy Groń – Czoło Turbacza – Turbacz (1310m n.p.m.) – Groniki – Schronisko PTTK na Starych Wierchach- Poręba Górna (Chlipały)

  Długość trasy: 16,9 km; suma przewyższeń: 827 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 5h 50min (może się wydłużyć)

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 30 turystów

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Uczniowie 15+
  • Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 19.09.2021 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę:

  • 44,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę przewodnicką;
  • opłata nie uwzględnia kosztu obowiązkowego biletu wstępu na teren Gorczańskiego Parku Narodowego, który uczestnik zobowiązuje się zakupić w kasie (o ile będzie na trasie) lub online. Szczegółowe informacje na stronie Parku: https://www.gorczanskipark.pl/page,art,id,110,kategoria,Bilet_wstepu_do_GPN.html
  • Zbiórka i wyjazd 19.09.2021 godz. 500 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 19.09.2021 około 2000-2100
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 16 września 2021 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Trasa: Hucisko – Poręba Górna | mapa-turystyczna.pl

  POWRÓT
  Skip to content