• Wycieczka w Tatry – ŚWINICA – 02.10.2021r.


  Zapraszamy na wycieczkę w Tatry! Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu oraz przy sprzyjających warunkach zdobycie Świnicy 2301m n.p.m. Podczas wycieczki (w przypadku takiej możliwości) odwiedzimy schronisko Murowaniec – Schronisko PTTK na Hali Gąsienicowej. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wycieczka zostanie odwołana (po wcześniejszej decyzji przewodnika 1-2 dni przed terminem wycieczki), lub trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka przeznaczano jest tylko dla turystów o bardzo dobrym stanie zdrowia i bardzo dobrej kondycji. Wymagany sprzęt: kask, dla osób nieobytych z wysokością wskazany jest dodatkowy sprzęt uprząż+lonża (można wypożyczyć w Klubie po wcześniejszym kontakcie).

  UWAGA: na trasie występują ułatwienie techniczne tj: łańcuchy i klamry

  Wycieczka prowadzano jest przez przewodnika tatrzańskiego.

  Trasa: Murowanica – Kuźnice – Schronisko PTTK Murowaniec – Świnicka Przełęcz (2051m n.p.m.) – Świnica (2301m n.p.m.) – Świnicka Przełęcz (2051m n.p.m.) – Liliowe – Kasprowy Wierch (1987m n.p.m.) – Myślenickie Turnie – – Kuźnice – Murowanica

  Długość trasy: 18,5 km; suma przewyższeń: 1638 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 9h 30min (może się wydłużyć).

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie dokładnie 10 osób

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  • Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 02.10.2021 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę:

  • 230,00/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę przewodnicką;
  • Zbiórka i wyjazd 02.10.2021 godz. 330 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 02.10.2021 około 2100-2200
  • ilość miejsc: do 30 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 27 września 2021 r.!!!

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Trasa: Kuźnice – Kuźnice | mapa-turystyczna.pl

  POWRÓT
  Skip to content