• Wycieczka w Tatry 06.11.2021r.


  Zapraszamy na wycieczkę w Tatry! Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu. Podczas wycieczki (w przypadku takiej możliwości) odwiedzimy schronisko na Polanie Chochołowskiej. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. . Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o bardzo dobrym stanie zdrowia i bardzo dobrej kondycji. Wycieczka może odbywać się już w warunkach zimowych. Raczki mogą się przydać (można wypożyczyć w klubie)

  Trasa: Dolina Chochołowska – Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej – Grześ (1653m n.p.m.) – Rakoń (1879m n.p.m.) – Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej – Dolina Chochołowska

  Długość trasy: 25 km; suma przewyższeń: 1140 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 9h 15min (może się wydłużyć)

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 27 turystów

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Uczniowie 17+
  • Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 06.11.2021 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę:

  • 88,00/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd. Koszt NIE obejmuje kosztu biletu wstępu do TPNu oraz ewentualnego przejazdu busem od wlotu do Doliny Chochołowskiej do punktu poboru opłat przed wejściem na szlak (i z powrotem) wszystko zależy od tego czy będzie możliwość wjechania autokarem.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy:ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę przewodnicką;
  • Zbiórka i wyjazd 06.11.2021 godz. 330 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 06.11.2021 około 2100-2200
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 1 listopada 2021 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Trasa: Dolina Chochołowska, parking – Dolina Chochołowska, parking | mapa-turystyczna.pl

  POWRÓT
  Skip to content