• Wycieczka RODZINNA w Beskid Żywiecki – Wielka Rycerzowa – 16.01.2022r.


  Zapraszamy na wycieczkę RODZINNĄ w Beskid Żywiecki. Celem wycieczki jest poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych Beskidu Żywieckiego oraz zdobycie Wielkiej Rycerzowej 1226m n.p.m. Podczas wycieczki odwiedzimy Bacówke PTTK na Rycerzowej. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o dobrym stanie zdrowia i dobrej kondycji (w tym dzieci). Wycieczka może już odbywać się w warunkach zimowych. Należy wyposażyć się w odpowiednie do warunków, buty i ubrania a także odpowiednie wyekwipowanie żywieniowe.

  Trasa: Soblówka – Rycerzowa Mała – Rycerzowa Wielka – Bacówka PTTK Na Rycerzowej – Soblówka

  Długość trasy: 10,5 km; suma przewyższeń: 700 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 3h 50min (może się wydłużyć).

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 30 turystów

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Rodziny z dziećmi (dzieci o dobrej kondycji)
  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 16.01.2022 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę:

 • 25,00 zł/os uczniowie/dzieci z mieszkający na terenie Gminy Pszczyna pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 45,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę przewodnicką;
  • Zbiórka i wyjazd 16.01.2022 godz. 600 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 16.01.2022 około 1600-1800
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 12 stycznia 2022 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Trasa: Soblówka – Soblówka | mapa-turystyczna.pl

  POWRÓT
  Skip to content