• Jarmark Bożonarodzeniowy – Wieczór w Poznaniu 04.12.2021


  Serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce na Jarmark Bożonarodzeniowy do Poznania. Pierwotnym celem był Wiedeń zmiana nastąpiła ze względu na wprowadzony w Austrii lockdawn). Celem wycieczki jest poznanie walorów historycznych i architektonicznych miasta, oraz okazja do rekreacji w świątecznej atmosferze. Podczas wycieczki planujemy spacer z lokalnym przewodnikiem 🙂
  W programie wycieczki przewidujemy czas wolny na skorzystanie z oferty poznańskiego jarmarku świątecznego.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 36 osób

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  • Osoby dorosłe
  • Osoby niepełnoletnie tylko pod opieką dorosłego prawnego opiekuna
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 04.12.2021 r.(sobota) powrót 05.12.2021r

  • 180,00zł/os— na etapie rejestracji należy wpłacić 100 zł lub całość, do tygodnia przed wyjazdem resztę złotówek, w dniu wyjazdu w autobusie zbieramy po nie więcej niż 5 euro/os. Pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. Płatności prosimy dokonać dopiero po otrzymaniu stosownego smsa. W razie rezygnacji uczestnika zaliczka nie będzie zwracana; w sytuacji odwołania wycieczki przez organizatora zaliczka zostanie zwrócona.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilocko-przewodnicką;
  • Zbiórka i wyjazd 04.12.2021 godz. 600 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 05.12.2021 około 300
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 15 listopada 2021 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content