• Relacja – Chochołowskie Termy i Zakopane – 08.01.2022r.


  Dokładnie taki był temat przewodni sobotniego wyjazdu (08.01.2022r.) zorganizowanego m.in. dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, przez Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK”. Tym razem za cel obrane zostały Chochołowskie Termy. Trzygodzinny relaks na basenach termalnych przyniósł uczestnikom duże odprężenie. Jednakże w trakcie wyjazdu przedstawione zostały podstawowe informacje o terenie, przez który przejeżdżaliśmy, zarówno w aspekcie historycznym, jak i turystyczno-krajoznawczym. Jadąc z Chochołowa do Zakopanego grupa odwiedziła bacówkę, gdzie uczestnicy skorzystali z degustacji lokalnych serków oraz mieli możliwość dokonania zakupu produktów regionalnych. Ostatnim elementem był czas wolny w Zakopanym m.in. na Krupówkach, skąd wczesnym wieczorem odjechali do Pszczyny. Następny wyjazd na termy planowany jest na 12.03.2022r. informacja wkrótce na naszej stronie.

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

  Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wyjazdach o których informacje publikowane będą na stronie klubu kstdiablak.pl

  Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:

  16.01.2022r. – wycieczka rodzinna w Beskid Żywiecki

  28.01.2022r. – zajęcia na ściance wspinaczkowej w Bielsku – Białej,

  06.02.2022r. – wycieczka w Tatry (piesza i skitury informacja wkrótce na stronie)

  12.03.2022r. – Termy Chochołów i Zakopane (piesza i skitury informacja wkrótce na stronie)

  Zapraszamy

  POWRÓT
  Skip to content