• Wycieczka -KULIG!!! – Istebna – 13.02.2022r.


  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe na KULIG do Istebnej. Celem wycieczki jest przede wszystkim udział w kuligu + ognisko (kiełbaski we własnym zakresie). W planach mamy również czas wolny w Istebnej (Zagroń).

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego


  Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!
  Wycieczka odbędzie się przy minimum 30 osobach.

  Adresaci wycieczki:

  1. rodziny z dziećmi
  2. Uczniowie niepełnoletni z opiekunem
  3. osoby dorosłe i seniorzy

  Termin: 13.02.2022 r. (niedziela)

  Prosimy o wpłatę:

  • 78,00 zł/os – pieniądze należy wpłacać na konto Klubu (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora w trakcie przejazdu, udział w kuligu połączonym z ogniskiem.
  • Zbiórka i wyjazd 13.02.2022 godz. 800 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • KULIG z ogniskiem +/- 10-12 (kiełbaski, chleb itd we własnym zakresie)
  • Czas wolny Istebna Kompleks Zagroń 12-14:30 (jest stok, więc sanki, dupoloty itp należy zabrać)
  • Powrót do Pszczyny 13.02.2022 około 1600-1700
  • ilość miejsc: do 50 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 10 lutego 2022 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!! Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content