• Wycieczka w Tatry – 05.03.2022r.


  Serdecznie zapraszamy na wycieczkę w Tatry. W trakcie wycieczki zapoznamy się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi terenu, a także z historią i atrakcjami turystycznymi Tatr. Uczestnicy podniosą również swoje umiejętności w aspekcie bezpiecznego poruszania po górach w warunkach zimowych. Wycieczka będzie odbywać się w warunkach zimowych, zaś w razie niesprzyjających warunków trasa zostanie zmodyfikowana tak, by nie narażać turystów na niebezpieczeństwa. Planujemy możliwość praktycznego poćwiczenia i nabycia umiejętności posługiwania się sprzętem do turystyki zimowej (raki, czekan, lawinowe ABC). Obowiązkowe wyposażenie to raki i czekan możliwe, że konieczne będzie wypożyczenie zestawów lawinowych.

  Trasa: Kuźnice – Schronisko PTTK Murowaniec – Czarny Staw Gąsienicowy – Schronisko PTTK Murowaniec – Kuźnice; Długość trasy: 12,5 km; suma przewyższeń: 860m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 5h 30min (liczony w warunkach letnich, może się wydłużyć).

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 25 turystów

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Młodzież 16+ o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 05.03.2022 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę:

  • 120,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

   KOSZTY DODATKOWE PŁATNE INDYWIDUALNIE W DNIU WYJAZDU:

   – GRUPA PIESZA: bilet wstępu do TPN, jeżeli będzie konieczność to trzeba wypożyczyć lawinowe ABC (koszt 50 zł), koszt wypożyczenia zestawu raki + czekan to 40 zł chyba że ktoś posiada własny sprzęt lub jeszcze starczy klubowego.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę przewodnicką;
  • Zbiórka i wyjazd 05.03.2022 godz. 400 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 05.03.2022 do około 1900-2100
  • ilość miejsc: do 30 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 3 marca 2022 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content