• Wycieczka do Wiednia 4-5.08.2022


  Serdecznie zapraszamy na wycieczkę krajoznawczą do Wiednia. Naszym celem będzie zapoznanie się z walorami historyczno-architektonicznymi stolicy Austrii. Pierwszego dnia przewidujemy 6 godzin zwiedzania z przewodnikiem (m.in. Schönbrunn, Belvedere, Hudertwasserhause, InnereStadt) i tradycyjną kolację w typowym wiedeńskim Heurigerze. Drugiego dnia przewidujemy czas wolny na indywidualne zwiedzanie – tak by każdy mógł skorzystać z najbardziej preferowanych przez siebie atrakcji turystycznych. Miejscem rozpoczęcia i zakończenia indywidualnego zwiedzania w dniu drugim będzie Schwedenplatz, skąd jest łatwy dostęp do głównych muzeów i metra. Po stronie uczestnika jest dostosowanie się do panujących wymogów odnośnie COVID19 w danym kraju.

  Na dzień dzisiejszy nie znamy jeszcze ostatecznych kosztów dlatego tez bardzo prosimy się zgłaszać normalnie przez formularz (zgłoszenia przyjmujemy do 15.06.2022 lub do wyczerpania miejsc) a jak będziemy wiedzieć ile jest osób chętnych do tego dojdą nam wszystkie informacje o kosztach wtedy podamy ostateczną cenę i w razie czego będzie można bez konsekwencji w określonym oczywiście terminie zrezygnować.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 40 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Osoby niepełnoletnie z opiekunem
  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie

  Termin: 4-5.08.2022 r. (czwartek-piątek)

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: transport; opiekę przewodnicką; ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Koszty wstępów to minimum ??????? płatne indywidualnie w dniu wycieczki.
  • Zbiórka i wyjazd 04.08.2022 godz. 430 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 05.08.2022 około 2200– 2400
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 15 czerwca 2022 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content