• Wycieczka z okazji Dnia Dziecka – 29.05.2022r.


  Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na wycieczkę szlakiem dziedzictwa poprzemysłowego Górnego Śląska.

  W programie przewidujemy:

  1. Rejs statkiem po Kanale Gliwickim,
  2. Zwiedzanie palmiarni w Gliwicach,
  3. Czas wolny na terenie Parku im. Fr. Chopina w Gliwicach.

  Trasa rejsu: Marina Gliwice – Śluza Łabędy – Kanał Gliwicki w okolicy Huty Łabędy i Bumaru Łabędy. Rejs trwa 1 godzinę (maksymalnie 1 godzina 15 minut).

  Palmiarnia Gliwicka
  Zorganizowano w niej wystawy roślin egzotycznych. Wśród nich kolekcję palm, w tym należące do gatunku feniks kanaryjski, które nadal rosną w pawilonie historycznym. Zbudowano terraria, klatki dla egzotycznych zwierząt oraz ogromne akwaria. Obecnie całość ma bardzo nowoczesny wygląd, który wywołuje duże wrażenie na turystach. Cała Palmiarnia obejmuje 2000 m2 i jest podzielona na pięć pawilonów tematycznych. Ponad 5600 gatunków roślin, gady, żółwie, egzotyczne ptaki i ryby.
  Takie atrakcje czekają na nas w Palmiarni Miejskiej w Gliwicach.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 35 uczestnikach

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Rodzice z dziećmi od 6 lat
  • Osoby dorosłe o braku przeciwwskazań zdrowotnych
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie

  Termin: 29.05.2022 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę:

  • 70,00 zł/os DOTYCZY TYLKO MIESZKAŃCÓW POWIATU PSZCZYŃSKIEGO pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd. Wyjazd dofinansowany ze środków powiatu pszczyńskiego

  • 100,00 zł/os dotyczy osób NIE mieszkających na terenie powiatu pszczyńskiego pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd. Wyjazd dofinansowany ze środków powiatu pszczyńskiego

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: transport; opiekę pilota na trasie przejazdu; (koszty rejsu i wstępu do palmiarni zostały ujęte w opłacie), ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.).

  • Zbiórka i wyjazd 29.05.2022 godz. 800 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 29.05.2022 około 1500-1600
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 24 maja 2022 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content