• Relacja z zajęć na ściance wspinaczkowej 11.03.2022r.


  11 marca odbyły się kolejne w tym roku zajęcia na ściance wspinaczkowej, organizowane w ramach działalności Klubu Sportowo – Turystycznego „DIABLAK”. Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego a także osoby dorosłe. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów i dorosłych już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem.

  Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady wspinania się i asekuracji oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia te były jak najbezpieczniejsze. Wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za zachowanie reżimu sanitarnego i zastosowanie się do wprowadzonych w tym zakresie zasad – DZIĘKUJEMY!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbyły się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

  Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, o którym poinformujemy w najbliższym czasie poprzez stronę Klubu kstdiablak.pl

  Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:

  27.03.2022r. – Wycieczka w Beskid Śląski

  08.04.2022r. – Zajęcia na ściance wspinaczkowej

  07.05.2022r. – Wycieczka Brno (Czechy) informacja wkrótce na stronie

  21.05.2022r. – Termy Chochołów + Zakopane  informacja wkrótce na stronie

  16-17.07.2022r. – Wycieczka WYSOKOGÓRSKA Lodowy Szczyt (Słowacja)

  18.07.2022r. – Wycieczka WYSOKOGÓRSKA Gerlach (Słowacja)

  pozostałe wyjazdy w trakcie opracowywania

  ZAPRASZAMY!!!

  KST „DIABLAK”

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  POWRÓT
  Skip to content