• Relacja z zajęć na ściance wspinaczkowej 13.05.2022r.


  13 maja odbyły się kolejne w tym roku zajęcia na ściance wspinaczkowej, organizowane w ramach działalności Klubu Sportowo – Turystycznego „DIABLAK”. Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego a także osoby dorosłe. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów i dorosłych już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem.

  Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady wspinania się i asekuracji oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia te były jak najbezpieczniejsze. Wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za zachowanie reżimu sanitarnego i zastosowanie się do wprowadzonych w tym zakresie zasad – DZIĘKUJEMY!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbyły się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

  Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, o którym poinformujemy w najbliższym czasie poprzez stronę Klubu kstdiablak.pl

  Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:

  21.05.2022 – Termy Chochołów i Zakopane

  22.05.2022 – wycieczka rodzinna Beskid Żywiecki – Rysianka

  27.05.2022 – zajęcia na ściance wspinaczkowej info wkrótce na stronie

  29.05.2022 – “Dzień Dziecka” rejs kanałem gliwickim i palmiarnia

  11/12.06.2022- wschód słońca – Barania Góra

  26.06.2022 – Spływ Dunajcem

  18.07.2022r. – Wycieczka WYSOKOGÓRSKA Gerlach (Słowacja)

  4-5.08.2022 – Wiedeń

  6-17.08.2022 – Ararat – Turcja (info wkrótce na stronie)

  pozostałe wyjazdy w trakcie opracowywania J

  ZAPRASZAMY!!!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  POWRÓT
  Skip to content