• Wycieczka WYSOKOGÓRSKA Lodowy Szczyt 2628m n.p.m.


  Zapraszamy na wycieczkę wysokogórską w Tatry Słowackie. Na dzień dzisiejszy niezobowiązująco zbieramy chętnych (w formularzu proszę wpisywać datę 16.07.2022 (inne daty nie będą sprawdzane). Termin wyjazdu 16-17.07.2022 (sobota-niedziela). Wycieczka ma charakter wysokogórski o niskiej łatwości drogą klasyczną pod opieką przewodnika wysokogórskiego IVBV. Jeden przewodnik zabiera max 3 klientów. Jeżeli zbierze się odpowiednia grupa do będziemy dogrywać dalsze szczegóły. Prosimy pamiętać, że po stronie uczestnika jest dostosowanie się do kwestii związanych z COVID 19 i obostrzeń jakie są w danym państwie. Obsługa przewodnicka zapewniona jest na 17.07.2022 na trasie Chaty Téryego – Lodovy Stit – Chaty Téryego, pozostałe aktywności (dojście do Chaty Téryego, powrót do Starego Smokowca jak i inne wyjścia) – to turystyka indywidualna a Klub zapewnia tylko transport.

  Wstępny harmonogram:
  – 16.07.2022 – przyjazd i dojście do Chaty Téryego – nocleg
  – 17.07.2022 – wejście na Lodowy Szczyt i zejście do Starego Smokowca następnie powrót do Pszczyny.

  Koszty obejmować będą:
  – transport bus/autobus Pszczyna – Stary Smokowiec – Pszczyna (tu musimy jeszcze uwzględnić zakwaterowanie i wyżywienie kierowcy). Na razie nie chcemy planować transportu we własnym zakresie ze względu na fakt, że wracając kierowca “osobówki” po przejściu trasy może być zmęczony a nam zależy aby było bezpiecznie. W ostateczności dopuścimy ewentualność dojazdu we własnym zakresie,
  – zakwaterowanie – nie znamy jeszcze ceny jesteśmy w trakcie organizowania
  – wynajęcie przewodnika – około 150 euro
  – ubezpieczenie

  Osoby zainteresowane bardzo proszę o szybką rejestrację (na etapie płatności będzie można zrezygnować). Wyjazd dochodzi do skutku dopiero po potwierdzeniu przez przewodników, że na dany dzień mamy przyjeżdżać, wiec wpłacone środki nie będą zagrożone. O trasie na Lodowy Szczyt można poczytać w ogólnodostępnych źródłach.

  Jeżeli cokolwiek będziemy wiedzieć więcej to będzie to umieszczane w tekście powyżej (A stosowna informacja zostanie przesłana smsem)

  ZAPRASZAMY

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.


  POWRÓT
  Skip to content