• Relacja z zajęć na ściance wspinaczkowej 30.06.2022r.


  30 czerwca odbyły się kolejne w tym roku zajęcia na ściance wspinaczkowej organizowane w ramach działalności Klubu Sportowo – Turystycznego „DIABLAK”. Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego a także dorośli mieszkańcy powiatu. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem.

  Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe a także rozwijali nowe umiejętności wspinaczkowe. Tym razem zajęcia nastawione były na poznanie i rozwijanie bardziej zaawansowanych technik wspinaczkowych m.in. wspinanie „z dałem”. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia te były jak najbezpieczniejsze. Wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za zachowanie reżimu sanitarnego i zastosowanie się do wprowadzonych w tym zakresie zasad – DZIĘKUJEMY!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbyły się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

  Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wyjazdach na ściankę, o których poinformujemy w najbliższym czasie poprzez stronę Klubu kstdiablak.pl

  Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:

  18.07.2022r. – Wycieczka WYSOKOGÓRSKA Gerlach (Słowacja)

  6.08.2022 – Wiedeń

  7.08.2022 – Wycieczka rodzinna

  28.08.2022 –Wycieczka – Jura Krokowsko-Częstochowska (Ogrodzieniec, Birów)

  2-3.09.2022 – Wycieczka Wschód Słońca Połonina Caryńska + wejście na Tarnicę /Bieszczady/ 4.09.2022 – Wycieczka  Rudy Raciborskie – pozostałe wycieczki w opracowaniu.

  pozostałe wyjazdy w trakcie opracowywania.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  POWRÓT
  Skip to content