• Wycieczka RODZINNA w Beskid Żywiecki – Hala Miziowa – 09.10.2022r.


  Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę rodzinną w Beskid Żywiecki. Naszym celem będzie rodzinny spacer do schroniska na Hali Miziowej i zapoznanie się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Beskidu Żywieckiego. Wyruszymy z Sopotni Wielkiej i udamy się najpierw na Halę Górową, by po krótkiej pauzie odwiedzić schronisko na słynącej z pięknych, panoramicznych widoków Hali Miziowej. Po dłuższej przerwie zejdziemy na Przełęcz Korbielowską, skąd udamy się w drogę powrotną do Pszczyny.

  Trasa: Sopotnia Wielka – Hala Górowa – Hala Miziowa – Przełęcz Korbielowska

  Długość trasy: ok. 11 km. Suma przewyższeń: ok. 690 m. Czas przejścia: 4 h (bez odpoczynków).

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 30 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Rodziny z dziećmi
  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki

  Termin: 09.10.2022 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 30,00 zł/os – DOTYCZY TYLKO MIESZKAŃCÓW POWIATU PSZCZYŃSKIEGO I GMINY PSZCZYNA pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 52,00 zł/os – pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: transport; opiekę przewodnicką; ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Zbiórka i wyjazd 09.10.2022 godz. 700 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność) (istnieje możliwość odbioru grupy min 15 osób z Czechowic-Dziedzic – miejsce zostanie określone jeżeli będzie wymagana ilość osób)
  • Powrót do Pszczyny 09.10.2022 około 1700-1900
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 5 października 2022 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę: https://mapa-turystyczna.pl/route/48fq

  POWRÓT
  Skip to content