• Wycieczka w Pieniny – 22.10.2022r.


  Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę w Małe Pieniny. Naszym celem będzie zdobycie Wysokiej (1050 m n.p.m.), najwyższej góry Pienin, a także zapoznanie się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi tegoż obszaru górskiego. Wyruszymy z Jaworek i przejdziemy najpierw malowniczym Wąwozem Homole, by stamtąd wspiąć się na Wysoką. Następnie widokową granią Małych Pienin przejdziemy aż do Szczawnicy, w której w wolnym czasie, indywidualnie skorzystamy z oferty tamtejszych gastronomi. Po przerwie udamy się w drogę powrotną do Pszczyny. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Trasa przejścia pieszego może być w warunkach zimowych. Wycieczka przeznaczona jest dla turystów o dobrym stanie zdrowia i dobrej kondycji.

  Trasa: Jaworki – Wąwóz Homole – Wysoka – Durbaszka – Palenica – Szczawnica

  Długość trasy: 14 km. Przewyższenia: 770 m. Czas przejścia (bez odpoczynków): 4 h i 45 min.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 40 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • uczniowie 16+ o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki

  Termin: 22.10.2022 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 90,00 zł/os – DOTYCZY TYLKO MIESZKAŃCÓW POWIATU PSZCZYŃSKIEGO I GMINY PSZCZYNA pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 100,00 zł/os – pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: transport; opiekę przewodnicką; ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.). Koszt nieobejmuje ewentualnego wstępu do Wąwozu Homole
  • Zbiórka i wyjazd 22.10.2022 godz. 430 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność) (istnieje możliwość odbioru grupy min 15 osób z Czechowic-Dziedzic – miejsce zostanie określone jeżeli będzie wymagana ilość osób)
  • Powrót do Pszczyny 22.10.2022 około 2000-2100
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 18 października 2022 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę: https://mapa-turystyczna.pl/route/48fq

  POWRÓT
  Skip to content