• Wycieczka RODZINNA w Beskid Mały – 08.01.2022r.


  Serdecznie zapraszamy na pierwszą w Nowym Roku zimową wycieczkę górską rodzinną! Tym razem nowy sezon chcemy rozpocząć od łatwej trasy w Beskidzie Małym. Celem wycieczki jest rodzinny spacer i poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych tegoż pasma górskiego. Trasę rozpoczniemy w Raztoce, by po kilku podejściach zdobyć Bukowski Groń (767 m n.p.m.), a następnie zejść do Porąbki. Na trasie wycieczki nie ma schronisk górskich ani punktów gastronomicznych. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Trasa przejścia pieszego będzie w warunkach zimowych.

  Trasa: Raztoka – Przełęcz Bukowska – Bukowski Groń – Palenica – Porąbka

  Długość trasy: ok. 7,5 km; suma przewyższeń: ok. 330 m; czas przejścia (w warunkach letnich): 2 h i 30 min.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 30 turystach

  UWAGA można zapisywać dzieci/młodzież od 13 roku życia – zapewniamy opiekę 🙂

  (neleży pamietać o zgodach rodziców – Pobierz zgodę rodziców)

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Rodziny z dziećmi
  • dzieci/młodzież od 13 roku życia – zapewniamy opiekę
  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki

  Termin: 08.01.2023r. (niedziela)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):


  55,00 zł/os – pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: transport; opiekę przewodnicką; ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Zbiórka i wyjazd 08.11.2023 godz. 700 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność) (istnieje możliwość odbioru grupy min 15 osób z Czechowic-Dziedzic – miejsce zostanie określone jeżeli będzie wymagana ilość osób)
  • Powrót do Pszczyny 08.01.2023 około 1300-1400
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 4 stycznia 2023 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę: https://mapa-turystyczna.pl/route/3rq0w

  POWRÓT
  Skip to content