• Wycieczka – Bratysława, Jarmark Bożonarodzeniowy – 26.11.2022r.


  Serdecznie zapraszamy na wycieczkę krajoznawczą do stolicy Słowacji. Naszym celem będzie zapoznanie się z walorami historyczno-architektonicznymi Bratysławy, a także skorzystanie z oferty jarmarków adwentowo-bożonarodzeniowych. Podczas wycieczki przewidujemy kilka godzin spaceru z przewodnikiem po mieście, zwiedzanie (indywidualne) m.in. Zamku Devin, Ratuszu Staromiejskiego (Muzeum Historii Miasta), a także sporo czasu wolnego by móc spokojnie poczuć świąteczną atmosferę jarmarków.


  Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!
  Wycieczka odbędzie się przy minimum 40 osobach.

  Adresaci wycieczki:

  1. osoby dorosłe
  2. osoby niepełnoletnie tylko z pełnoletnim opiekunem/rodzicem

  Termin: 26.11.2022 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 140,00 zł/os – DOTYCZY TYLKO MIESZKAŃCÓW POWIATU PSZCZYŃSKIEGO pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 235,00 zł/os – OSOBY NIE MIESZKAJĄCE NA TERENIE POWIATU PSZCZYŃSKIEGO pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora, obsługę przewodnicką. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie.). Koszt wyjazdu nie obejmuje ewentualnych wstępów (zamek, ratusz)
  • Na wstępy należy założyć sobie około 15 euro
  • Zbiórka i wyjazd 26.11.2022 godz. 500 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 27.11.2022 około 100-200
  • ilość miejsc: do 48 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 22 listopada 2022 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!! Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content