• Wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski – Błatnia – 20.11.2022r.


  Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę górską rodzinną w Beskid Śląski. Celem wycieczki jest rodzinny spacer i poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych tegoż pasma górskiego. Idąc doliną potoku Jasionki w Jaworzu Nałężu, wejdziemy na słynący z jednej z najlepszych panoram w Beskidzie Śląskim szczyt Błatniej (917 m n.p.m), a następnie podejdziemy do schroniska, bo po dłuższej przerwie udać się granią pod Łazek, z którego zejdziemy z powrotem do Jaworza Nałęża. Stamtąd udamy się w drogę powrotną do Pszczyny. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Trasa przejścia pieszego może być w warunkach zimowych.

  Trasa: Jaworze – Błatnia – Czupel – Jaworze

  Długość trasy: ok. 10 km. Suma przewyższeń: ok. 520 m. Czas przejścia: 3h 30min (bez odpoczynków).

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 30 turystach

  UWAGA można zapisywać dzieci/młodzież od 13 roku życia – zapewniamy opiekę 🙂

  (neleży pamietać o zgodach rodziców – Pobierz zgodę rodziców)

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Rodziny z dziećmi
  • dzieci/młodzież od 13 roku życia – zapewniamy opiekę
  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki

  Termin: 20.11.2022 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 40,00 zł/os – DOTYCZY TYLKO MIESZKAŃCÓW POWIATU PSZCZYŃSKIEGO I GMINY PSZCZYNA pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 60,00 zł/os – pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: transport; opiekę przewodnicką; ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Zbiórka i wyjazd 20.11.2022 godz. 700 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność) (istnieje możliwość odbioru grupy min 15 osób z Czechowic-Dziedzic – miejsce zostanie określone jeżeli będzie wymagana ilość osób)
  • Powrót do Pszczyny 20.11.2022 około 1300-1500
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 16 listopada 2022 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę: https://mapa-turystyczna.pl/route/3z4ny

  POWRÓT
  Skip to content