• Relaks z KST „DIABLAK”!!!


  Dokładnie taki był temat przewodni sobotniego wyjazdu (12.11.2022r.) zorganizowanego m.in. dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, przez Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK”. Tym razem za cel obrane zostały Chochołowskie Termy. Czterogodzinny relaks na basenach termalnych przyniósł uczestnikom duże odprężenie. Jednakże w trakcie wyjazdu przedstawione zostały podstawowe informacje o terenie, przez który przejeżdżaliśmy, zarówno w aspekcie historycznym, jak i turystyczno-krajoznawczym. Jadąc z Chochołowa do Zakopanego grupa odwiedziła bacówkę, gdzie uczestnicy skorzystali z możliwości zakupu produktów regionalnych. Następnie uczestnicy udali się  do centrum Zakopanego i we własnym zakresie spędzili czas na Krupówkach, skąd wczesnym wieczorem odjechali do Pszczyny.

  Następny wyjazd na termy planowany jest dopiero w styczniu informacja wkrótce na naszej stronie.

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

  Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wyjazdach o których informacje publikowane będą na stronie klubu kstdiablak.pl

  Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:

  02.12.2022 – zajęcia strzeleckie

  09.12.2022 – zajęcia na ściance wspinaczkowej

  11.12.2022 – wycieczka zimowa – Babia Góra

  18.12.2022 – jarmark bożonarodzeniowy – Kraków

  pozostałe wyjazdy w trakcie opracowywania.

  ZAPRASZAMY!!!

  KST „DIABLAK”

  POWRÓT
  Skip to content