• Wycieczka WSPINACZKOWA/WYSOKOGÓRSKA MNICH 2068m n.p.m.


  Zapraszamy na wycieczkę wspinaczkową/wysokogórską w Tatry Wysokie. Na dzień dzisiejszy niezobowiązująco zbieramy chętnych (w formularzu proszę wpisywać datę 19.08.2023 (inne daty nie będą sprawdzane). Termin wyjazdu 19.08.2023 (sobota). Wycieczka ma charakter wysokogórski-wspinaczkowy o niskiej trudności drogą klasyczną pod opieką przewodnika wysokogórskiego IVBV (wskazane pewne umiejętności wspinaczkowe i obycie z wysokością). Jeden przewodnik zabiera max 2-3 klientów. Jeżeli zbierze się odpowiednia grupa do będziemy dogrywać dalsze szczegóły.

  PLAN wyjazdu – zakładamy wyjazd jednodniowy, przejazd do Palenica Białczańska, dojście do Morskiego Oka, przejście w okolice Stawków Staszica /droga w stronę Wrót Chałubińskiego/ przejście pod Mnicha i wspinaczka na szczyt.

  Koszty obejmować będą:
  – transport bus/autobus Pszczyna – Palenica Białczańska – Pszczyna. Na razie nie chcemy planować transportu we własnym zakresie ze względu na fakt, że wracając kierowca “osobówki” po przejściu trasy może być zmęczony a nam zależy aby było bezpiecznie. W ostateczności dopuścimy ewentualność dojazdu we własnym zakresie,
  – wynajęcie przewodnika
  – ubezpieczenie
  – wstęp TPN
  – ewentualne koszty dodatkowe

  Osoby zainteresowane bardzo proszę o szybką rejestrację (na etapie płatności będzie można zrezygnować). Wyjazd dochodzi do skutku dopiero po potwierdzeniu przez przewodników, że na dany dzień mamy przyjeżdżać, wiec wpłacone środki nie będą zagrożone (z wyjątkiem kosztów polisy). O trasie na Gerlach można poczytać w ogólnodostępnych źródłach.

  Jeżeli cokolwiek będziemy wiedzieć więcej to będzie to umieszczane w tekście powyżej (A stosowna informacja zostanie przesłana smsem)

  ZAPRASZAMY

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.


  POWRÓT
  Skip to content