• Wycieczka WYSOKOGÓRSKA ŁOMNICA 2634m n.p.m.


  Zapraszamy na wycieczkę wysokogórską w Tatry Słowackie. Na dzień dzisiejszy niezobowiązująco zbieramy chętnych (w formularzu proszę wpisywać datę 05.08.2023 (inne daty nie będą sprawdzane). Termin wyjazdu 05.08.2023 (sobota). Wycieczka ma charakter wysokogórski o niskiej trudności drogą klasyczną pod opieką przewodnika wysokogórskiego IVBV. Jeden przewodnik zabiera max 3 klientów. Jeżeli zbierze się odpowiednia grupa do będziemy dogrywać dalsze szczegóły. Prosimy pamiętać, że po stronie uczestnika jest dostosowanie się do kwestii związanych z COVID 19 i obostrzeń jakie są w danym państwie.

  PLAN wyjazdu – zakładamy wyjazd jednodniowy chyba że przewodnicy będą decydować (obecnie w trakcie ustaleń)

  Koszty obejmować będą:
  – transport bus/autobus Pszczyna – Tatrzańska Łomnica – Pszczyna. Na razie nie chcemy planować transportu we własnym zakresie ze względu na fakt, że wracając kierowca “osobówki” po przejściu trasy może być zmęczony a nam zależy aby było bezpiecznie. W ostateczności dopuścimy ewentualność dojazdu we własnym zakresie,
  – wynajęcie przewodnika
  – ubezpieczenie
  – ewentualne koszty dodatkowe

  Osoby zainteresowane bardzo proszę o szybką rejestrację (na etapie płatności będzie można zrezygnować). Wyjazd dochodzi do skutku dopiero po potwierdzeniu przez przewodników, że na dany dzień mamy przyjeżdżać, wiec wpłacone środki nie będą zagrożone (z wyjątkiem kosztów polisy). O trasie na Gerlach można poczytać w ogólnodostępnych źródłach.

  Jeżeli cokolwiek będziemy wiedzieć więcej to będzie to umieszczane w tekście powyżej (A stosowna informacja zostanie przesłana smsem)

  ZAPRASZAMY

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.


  POWRÓT
  Skip to content