• Wycieczka – Ołomuniec (Republika Czeska) – 22.04.2023r.


  Serdecznie zapraszamy na wycieczkę krajoznawczą do Republiki Czeskiej. Naszym celem będzie zapoznanie się z walorami historyczno-architektonicznymi Ołomuńca, niegdysiejszej stolicy Moraw. Podczas wycieczki przewidujemy spacer z przewodnikiem, a także sporo czasu wolnego by móc spokojnie posmakować klimatu tegoż znanego na całym świecie czeskiego miasta.

  W trakcie zwiedzania odwiedzimy m.in. Pałac Arcybiskupi (dodatkowo płatne od 180 koron czeskich/os. dorosła), zobaczymy panoramę z wieży kościoła św. Maurycego, zapoznamy się z słynną na całym świecie Kolumną Trójcy Przenajświętszej (obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO), a także poznamy wiele innych zabytkowych obiektów świeckich i sakralnych.


  Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!
  Wycieczka odbędzie się przy minimum 28 osobach.

  Adresaci wycieczki:

  1. osoby dorosłe
  2. osoby niepełnoletnie tylko z pełnoletnim opiekunem/rodzicem

  Termin: 22.04.2023 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 148,00 zł/os – płatne w całości lub w dwóch ratach I-100 (na etapie rejestracji – bezzwrotna zaliczka), II-48 do tygodnia przed wyjazdem pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu, w przypadku wcześniejszej rezerwacji zaliczka nie jest zwracana. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora, obsługę przewodnicką. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie.). Koszt wyjazdu nie obejmuje ewentualnych wstępów m.in. Pałac Arcybiskupi (dodatkowo płatne od 180 koron czeskich/os. dorosła)
  • Na wstępy należy założyć sobie minimum 200 KC
  • Zbiórka i wyjazd 22.04.2023 godz. 630 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 22.04.2023 około 1900-2000
  • ilość miejsc: do 48 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 18 kwietnia 2023 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!! Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content