• Relacja z wycieczki w Beskid Śląski – 05.03.2023


  W niedzielę 5 marca niewielka grupa turystów wybrała się na zimowy, przedpołudniowy spacer w rejonie bardzo rzadko uczęszczanego pasma Małej i Wielkiej Zabawy w Beskidzie Śląskim.
  Uczestniczki kameralnej wycieczki miały okazję zapoznać się z zasadami poruszania się w terenie górskim po nieoficjalnych ścieżkach, pobawić się w lokalizację dokładnych punktów topograficznych. Klubowiczki zostały też zapoznane ze specyfiką geologiczną obszaru wycieczki i z beskidzkimi panoramami, które w różnych momentach trasy pozwoliły na rzut oka na otaczające góry z niecodziennej turystycznie perspektywy.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK”. Szczególnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy szkolne koła turystyczne – prosimy o kontakt, bo „wspólnie możemy więcej”. Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

  Jako organizatorzy cieszymy się z dużego zainteresowania naszymi wycieczkami i imprezami. Do udziału w naszych wycieczkach zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela.

  Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez, już są lub będą dostępne na stronie klubu kstdiablak.pl

  Zapraszamy również do współpracy osoby mające pomysł na rozwijanie działalności KST „DIABLAK” poprzez wprowadzanie nowych elementów związanych z turystyką, rekreacją, sportem, kulturą – wystarczy zadzwonić lub napisać.

  POWRÓT
  Skip to content