• Wycieczka WSPINACZKOWA/WYSOKOGÓRSKA MNICH 2068m n.p.m.


  Zapraszamy na wycieczkę wspinaczkową/wysokogórską w Tatry Wysokie. Termin wyjazdu 19.08.2023 (sobota). Wycieczka ma charakter wysokogórski-wspinaczkowy o niskiej trudności drogą klasyczną pod opieką przewodnika wysokogórskiego IVBV/lub tatrzańskiego z odpowiednimi uprawnieniami (wskazane pewne umiejętności wspinaczkowe i obycie z wysokością). Jeden przewodnik zabiera max 2-3 klientów. Jeżeli zbierze się odpowiednia grupa do będziemy dogrywać dalsze szczegóły.

  PLAN wyjazdu – zakładamy wyjazd jednodniowy, przejazd do Palenica Białczańska, dojście do Morskiego Oka, przejście w okolice Stawków Staszica /droga w stronę Wrót Chałubińskiego/ przejście pod Mnicha i wspinaczka na szczyt.

  KOSZT: 750 zł/os – przewodnik

  koszty transportu i ubezpieczeni określimy jak zbierze się minimalna ilość chętnych

  wstęp do TPN – we własnym zakresie

  Jeżeli cokolwiek będziemy wiedzieć więcej to będzie to umieszczane w tekście powyżej (A stosowna informacja zostanie przesłana smsem)

  ZAPRASZAMY

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.


  POWRÓT
  Skip to content