• 06.08.2023r. wycieczka RODZINNA: Planetarium i ZOO


  Tym razem naszym celem będzie Park Śląski w Chorzowie, a w nim:

  1. Planetarium – Śląski Park Nauki,
  2. Śląski Ogród Zoologiczny (zoo).

  „Jesteśmy gwiazdami” to tytuł seansu na który zapraszamy do Planetarium

  Co było na początku? Jak powstało życie? Na czym polega ewolucja gwiazd? Na te i wiele innych pytań odpowiadają autorzy seansu, który stał się przebojem planetariów na całym świecie.

  Poza programem wycieczki zainteresowani będą mogli zakupić bilet do symulatora lotów lub na wieżę widokową. Bilety na symulatory lotu w kosmos lub na wieżę widokową na dany dzień są do nabycia wyłącznie w kasach Planetarium. Ze względów bezpieczeństwa dla korzystających z tych propozycji istnieją ograniczenia zawarte w regulaminach, na przykład wzrost powyżej 140 cm.   

     W Śląskim Ogrodzie Zoologicznym będziemy świadkami zmian, jakie się tam dokonały w ostatnich latach. Toczas ponownego rozkwitu śląskiego zoo. Dzięki licznym inwestycjom na terenie zoo powstały nowe budynki, pozwalające na sprowadzenie nowych gatunków zwierząt. Warto tutaj wymienić budynek dla gibonów oraz ekspozycję pingwinów Humboldta oraz nowe obiekty dla gatunków hodowanych już na terenie ogrodu (żyrafiarnia, budynek nosorożców, budynek gepardów). Modernizacji poddano również wiele istniejących obiektów (budynek egzotarium, akwarium, antylop czy też małpiarni).


  Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!
  Wycieczka odbędzie się przy minimum 35 osobach.

  Adresaci wycieczki:

  1. dzieci/osoby niepełnoletnie tylko z pełnoletnim opiekunem/rodzicem (minimalny wiek dziecka 5 lat)
  2. osoby dorosłe

  Termin: 06.08.2023 r. (niedziela)

  Informacje dodatkowe:

  KOSZTY (proszę dokładnie przeczytać):

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 66,00 zł/os – dotyczy TYLKO: pojedyncze dziecko mieszkające na terenie GMINY PSZCZYNA lub powiatu pszczyńskiego pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 84,00 zł/os – dotyczy TYLKO: pojedynczy dorosły mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 217,00 zł – dotyczy TYLKO: dotyczy 2 dwoje dorosłych i dwoje dzieci mieszkający na terenie GMINY PSZCZYNA lub powiatu pszczyńskiego pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 285,00 zł – dotyczy TYLKO: dotyczy 2 dwoje dorosłych i dwoje dzieci mieszkający POZA TERENEM powiatu pszczyńskiego pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 101,00 zł/os – dotyczy TYLKO: osoba dorosła NIE mieszkająca na terenie Powiatu Pszczyńskiego pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 83,00 zł/os – dotyczy TYLKO: dzieci/młodzież NIE mieszkające na terenie Powiatu Pszczyńskiego, pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora, wstępy do przedstawionych obiektów. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie.). Koszt wyjazdu nie obejmuje ewentualnych innych wstępów czy atrakcji.
  • Zbiórka i wyjazd 06.08.2023 godz. 830 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 06.08.2023 około 1700-1800
  • ilość miejsc: do 50 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 03.08.2023 r.!!! (lub do wyczerpania miejsc)
  • Pobierz zgodę rodziców

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!! Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content