• Wycieczka RODZINNA w Beskid Mały + Wadowice – 20.08.2023r.


  Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę rodzinną! Tym razem planujemy jednocześnie coś dla piechurów i krajoznawców. Najpierw udamy się na Przełęcz Kocierską w Beskidzie Małym, skąd zdobędziemy Potrójną wraz z Czarnym Groniem, z których rozpościera się piękna panorama. Następnie przez Jawornicę zejdziemy do Targanic. Po lekkim spacerze w górach, przejedziemy do Wadowic.
  W mieście zaś proponujemy kilka opcji do wyboru:
  a) spacer z przewodnikiem (ok. 1h) i czas wolny;
  b) możliwość indywidualnego zwiedzania np. Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Jana Pawła II (w razie kupna biletów online – proszę wybrać bilety najwcześniej na 14:15 i nie później niż 14:45) i czas wolny,
  c) czas wolny (ok. 2,5 h).

  Trasa: Przełęcz Kocierska – Potrójna – Czarny Groń – Jawornica – Targanice.

  Długość trasy: ok. 9,5 km. Suma przewyższeń: ok. 255 m. Czas przejścia: ok. 4 godz. 45 min.(bez odpoczynków).

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 32 turystów.

  Wycieczka przeznaczona jest dla osób o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki górskiej.

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Uczniowie 13+ oraz pełnoletni opiekun
  • Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, po stronie uczestnika jest dostosowanie się do aktualnych (na termin wyjazdu) ewentualnych obostrzeń epidemiologicznych.

  Termin: 20.08.2023 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 40,00 zł/os – DOTYCZY TYLKO MIESZKAŃCÓW POWIATU PSZCZYŃSKIEGO I GMINY PSZCZYNA pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 57,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: transport; opiekę przewodnicką; ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Zbiórka i wyjazd 20.08.2023 godz. 700 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 20.08.2023 około 1800-1900
  • ilość miejsc: do 50 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 17 sierpnia 2023 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę: https://mapa-turystyczna.pl/route/367ug

  POWRÓT
  Skip to content