• Wycieczka – Wschód Słońca w Bieszczadach – 25-26.08.2023r.


  Serdecznie zapraszamy na kolejną klubową wycieczkę w Bieszczady Zachodnie. Naszym celem będzie wschód Słońca na Małej Rawce, a także spacer w masywie Połoniny Wetlińskiej ze zdobyciem najwyższego jej wierzchołka, tj. Osadzkiego Wierchu (1253 m n.p.m.). Oprócz okazji do podziwiania zjawiska wschodu Słońca, zapoznamy się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Bieszczadzkiego Parku Narodowego i kulturowymi tegoż pasma górskiego. Wycieczka przewidziana jest dla sprawnych i doświadczonych turystów o bardzo dobrym stanie zdrowia i bardzo dobrej kondycji. Konieczne jest posiadanie latarki (czołówki). Prosimy aby przy zapisie wybierać 25.08.2023 inne daty nie będą sprawdzane.

  Trasa: Przełęcz Wyżniańska – Mała Rawka – Wielka Rawka – Kremenaros – Wielka Rawka – Mała Rawka – Dział – Przełęcz Wyżnia – Chatka Puchatka – Osadzki Wierch – Smerek – Wetlina.

  Długość trasy: ok. 30 km. Suma przewyższeń: ok. 1450 m. Czas przejścia: ok. 10 h (bez odpoczynków).

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 25 turystów.

  Wycieczka przeznaczona jest dla osób o bardzo dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki górskiej.

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Uczniowie 15+ oraz pełnoletni opiekun
  • Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, po stronie uczestnika jest dostosowanie się do aktualnych (na termin wyjazdu) ewentualnych obostrzeń epidemiologicznych.

  Termin: 25-26.08.2023 r.(piątek – sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 250,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: transport; opiekę przewodnicką; ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Koszt wyjazdu nie uwzględnia: ewentualnego obiadu (planowany jest w Cisnej w Siekierezadzie. https://www.facebook.com/Siekierezada/?ref=page_internal koszt około 50-60zł; oraz biletów wstępu do Bieszczadzkiego Parku Narodowego zobacz info
  • Zbiórka i wyjazd 25.08.2023 godz. 1930 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 26.08.2023 około 2000-2300
  • ilość miejsc: do 30 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 23 sierpnia 2023 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę: https://mapa-turystyczna.pl/route/3wlti

  POWRÓT
  Skip to content