• Wycieczka – PRAGA (Republika Czeska) – 30.09.2023r.


  Serdecznie zapraszamy na kolejną w tym roku wycieczkę do Republiki Czeskiej. Tym razem chcemy zapoznać się z walorami historyczno-architektonicznymi czeskiej stolicy – Pragi. W programie wycieczki przewidujemy 5 godzin spaceru z przewodnikiem. Spotkanie z przewodnikiem przy bramie klasztoru na Strahowie /Dlabačov/ , następnie przejdziemy koło Lorety do Zamku Królewskiego na Hradczanach gdzie zwiedzimy część katedry. Następnie zejdziemy do ogrodów Wallensztajna, gdzie można za darmo w sobotę obejrzeć barokowe sale senackie. Dalej przez Most Karola na Rynek Staromiejski pod stary zegar  Orloj i ulica Celetna do Bramy Prochowej i secesyjnego Domu Miejskiego na Placu Republiki gdzie zakończymy zwiedzanie. Po wspólnym zwiedzaniu, planujemy kilka godzin czasu wolnego, by móc dalej indywidualnie zapoznawać się z urokami i smakami tegoż miasta. Koszt wycieczki nie zawiera kosztów biletów wstępu do obiektów zwiedzanych indywidualnie – ceny np. w Zamku Praskim od 350 koron czeskich za os. dorosłą. Obligatoryjna opłata 120 koron czeskich, płatna u pilota gotówką w dniu wyjazdu – ewentualna reszta zostanie rozliczona na koniec wycieczki. Zalecane jest posiadanie i zabranie karty EKUZ (można wyrobić online). Należy pamiętać o zabrania dokumentów uprawniających do przekroczenia granicy RP.


  Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!
  Wycieczka odbędzie się przy minimum 40 osobach.

  Adresaci wycieczki:

  1. Dzieci/Uczniowie 6+ oraz pełnoletni opiekun
  2. Dorośli turyści o stanie zdrowia umożliwiającym udział w tego typu wyjazdach

  Termin: 30.09.2023 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 195,00 zł/os – płatne w całości lub w dwóch ratach I-120 (na etapie rejestracji – bezzwrotna zaliczka), II-75 do tygodnia przed wyjazdem pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu, w przypadku wcześniejszej rezerwacji zaliczka nie jest zwracana. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora oprowadzanie z przewodnikiem, system TGS. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Miejsca odbioru 30.09.2023 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 330 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie
   – 400 Pawłowice – Dworzec Autobusowy ulica Zjednoczenia
   – 420 Jastrzębie-Zdrój – Dworzec Autobusowy ulica Północna/Sybiraków
  • Powrót do Pszczyny 01.10.2023 około 0000-0100
  • ilość miejsc: do 48 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 28 września 2023 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!! Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content