• Wycieczka – Termy w Chochołowie + Zakopane – 21.10.2023r. – tylko dla mieszkańców Osiedla Ignacego Daszyńskiego


  Zarząd Osiedla Ignacego Daszyńskiego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe na termy do Chochołowa. Celem wycieczki jest przede wszystkim relaks na termach (4h), jednakże w planach mamy również czas wolny w Zakopanem oraz krótkie oprowadzanie dla chętnych. Klub Sportowo-Turystyczny “DIABLAK” ze względu na posiadane doświadczenie pomaga w zorganizowaniu niniejszego wyjazdu.


  Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!
  Wycieczka odbędzie się przy minimum 40 osobach.

  Adresaci wycieczki TYLKO Mieszkańcy Osiedla Ignacego Daszyńskiego:

  1. rodziny z dziećmi
  2. uczniowie szkół ponadpodstawowych z pełnoletnim opiekunem
  3. uczniowie szkoły podstawowej z rodzicem/ami i dzieci młodsze
  4. uczniowie klasy szkoły podstawowej z opiekunem nauczycielem
  5. osoby dorosłe i seniorzy

  /minimalny wiek uczestnika 3 lata/

  Termin: 21.10.2023 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji. W przypadku terminowej rezygnacji, braku miejsc czy odwołaniu wyjazdu wpłata zostanie zwrócona):

  • 70 zł/os – osoba 16+
  • 60,00 zł/os – dziecko 3-16 lat
  • pieniądze należy wpłacać na konto Klubu (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora, wstęp na termy. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Zbiórka i wyjazd 21.10.2023 godz. 530 parking przy Szkole Podstawowej nr 4, ul. Marii Konopnickiej 44 (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 21.10.2023 około 2000-2100
  • ilość miejsc: do 48 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 19 PAŹDZIERNIKA 2023 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!! Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content