• Wycieczka – Sky Bridge (Republika Czeska) – 28.10.2023r.


  Serdecznie zapraszamy na wycieczkę na najdłuższy turystyczny most wiszący (721 metrów długości)  na świecie! Podczas wycieczki przewidujemy wjazd kolejką linową, następnie spacer w Ścieżce w Obłokach, po którym udamy się do głównego punktu programu, czyli na sam Sky Bridge 721. Po przejściu przez główne atrakcje wrócimy do górnej stacji kolejki (ok. 1,5 km), gdzie przewidujemy czas wolny np. na skorzystanie we własnym zakresie z Mamuciej Kolejki Górskiej. Następnie zejdziemy na dół (ok. 4 km, 20 metrów przewyższenia w górę, 400 metrów w dół) i po przerwie na skorzystanie ze znajdujących się nieopodal punktów gastronomicznych, udamy się w drogę powrotną do Pszczyny. Dla osób, które będą wolały zjechać z góry kolejką, będzie taka możliwość dodatkowo płatna we własnym zakresie (270 koron czeskich/os. dorosła). Obligatoryjna opłata 1100 koron czeskich, płatna u pilota gotówką w dniu wyjazdu – ewentualna reszta zostanie rozliczona na koniec wycieczki. Zalecane jest posiadanie i zabranie karty EKUZ (można wyrobić online). Należy pamiętać o zabrania dokumentów uprawniających do przekroczenia granicy RP.


  Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!
  Wycieczka odbędzie się przy minimum 25 osobach.

  Adresaci wycieczki:

  1. Dzieci/Uczniowie 3+ oraz pełnoletni opiekun
  2. Dorośli turyści o stanie zdrowia umożliwiającym udział w tego typu wyjazdach

  Termin: 28.10.2023 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 147,00 zł/os – płatne w całości lub w dwóch ratach I-100 (na etapie rejestracji – bezzwrotna zaliczka), II-47 do tygodnia przed wyjazdem pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu, w przypadku wcześniejszej rezerwacji zaliczka nie jest zwracana. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Zbiórka i wyjazd 28.10.2023 godz. 530 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 28.10.2023 około 1900-2000
  • ilość miejsc: do 48 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 26 października 2023 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!! Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content