• Poświąteczne spalanie ciasta z Diablakiem – wschód Słońca na Klimczoku – 30.12.2023.


  Serdecznie zapraszamy na pierwszą wycieczkę pt. “Poświąteczne spalanie ciasta z Diablakiem”. W tym roku przyjemne z pożytecznym chcemy połączyć poprzez spacer na wschód Słońca na Klimczoku w Beskidzie Śląskim. Podczas wycieczki oprócz zdrowego poświątecznego trekkingu będziemy mieli okazję zapoznać się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi północnej części Beskidu Śląskiego. Liczymy przy tym na okazję do pięknych zdjęć z zjawiska wschodu Słońca. Wycieczka będzie odbywać się w warunkach zimowych.

  Trasa: Bystra – Przełęcz Kołowrót -Szyndzielnia – Klimczok – Przełęcz Kowiorek – schronisko “Klimczok” – Magura – Bystra.

  Długość trasy: ok. 11 km. Suma przewyższeń: 670 m. Czas przejścia (w warunkach letnich bez odpoczynków): 4 h.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 30 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia
  • dzieci 12+ z rodzicem
  • młodzież z rodzicem

  Termin: 30.12.2023 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 57,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/przewodnika;
  • Miejsca odbioru 30.12.2023 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 330 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
   – 335 Goczałkowice-Zdrój – przystanek przy S1/E75 (światła skrzyżowanie z ul. Główna) zobacz miejsce
   – 345 Czechowice-Dziedzice – Stara Kablownia zobacz miejsce
  • Powrót do Pszczyny 30.12.2023 około 1100-1300
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 28.12.2023 r.!!!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę: https://mapa-turystyczna.pl/route/3f6n4

  POWRÓT
  Skip to content