• Koncert walentynkowy w Filharmonii Zabrzańskiej – 16.02.2024r.


  Wyjątkowe wydarzenie – „Walentynki 2024” z Diablakiem. Chcecie fajnie spędzić „Walentynki”? Zastanawiacie się nad prezentem dla ukochanej, ukochanego? Proponujemy Wam fantastyczny prezent – udział w koncercie walentynkowym w Filharmonii Zabrzańskiej.

  Koncert odbędzie się 16 lutego (piątek) o godzinie 18.00. Na chwilę obecną szczegółowy program
  koncertu z udziałem wybitnych solistów jest jeszcze owiany nutką tajemnicy. Jak tylko szczegóły zostaną upublicznione natychmiast o tym Was poinformujemy. Koncerty w Filharmonii Zabrzańskiej zawsze odbywają się przy komplecie publiczności. Nam udało się zarezerwować 50 miejsc (!!!). Spieszmy się bo chętnych jest wielu, a „Walentynki” tuż…

  W koncercie udział wezmą:
  Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zabrzańskiej,
  Sławomir Chrzanowski – dyrygent i prowadzący,   
  Aleksandra Blanik – sopran.
  W repertuarze:
  Musicale, piosenki, muzyka filmowa.


  Od inaugurującego działalność orkiestry koncertu w październiku 1950 roku, do czasów dzisiejszych,
  zespół przeszedł długą drogę. Drogę znaczoną nazwiskami muzyków, artystycznych szefów, wybitnych solistów i dyrygentów, przyjaciół, mecenasów kultury oraz zwykłych społeczników. Była to także droga
  kilkunastu tysięcy różnych koncertów dla melomanów wielu sal koncertowych w kraju i na świecie.
  Słuchano nas w różnych miejscach, nierzadko wielce egzotycznych. Artyści Filharmonii Zabrzańskiej i
  soliści wystąpią w nowej siedzibie powstałej w latach 2007-2010 na potrzeby orkiestry w budynku
  dawnej Biblioteki Donnersmarcków. Repertuar orkiestry preferuje utwory klasycyzmu, chętnie sięga
  także po dzieła współczesne-szczególnie kompozytorów szkoły śląskiej. W stałych cyklach prezentowane są estradowe wykonania oper i operetek. Na stałe w repertuarze orkiestry jest kilka różnych programów z muzyką popularną, filmową, jazzową, musicalową, dixielandową i rozrywkową.

  KOSZTY:

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 130,00 zł/os – pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 120,00 zł/os – emeryci, renciści, studenci, uczniowie (konieczne posiadanie dokumentu uprawniającego do skorzystania z biletu ulgowego)- pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora, bilet na koncert. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie.). Koszt wyjazdu nie obejmuje ewentualnych innych wstępów czy atrakcji.
  • Miejsca odbioru 16.02.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 1615 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
  • Powrót do Pszczyny 16.02.2024 około 2200-2300
  • ilość miejsc: do 48 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 31.01.2024 r.!!! (lub do wyczerpania miejsc)
  • Pobierz zgodę rodziców

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content