• ODWOŁANA !!! Dzień Dziecka z Diablakiem!!! – 02.06.2024 — ODWOŁANA!!!


  Tradycyjnie już zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami i dziadkami na obchody
  Dnia Dziecka 2024. Tym razem udamy się do miasteczka westernowego TWINPIGS w Żorach. Ta indiańska przygoda rodem z dzikiego zachodu odbędzie się 2-go czerwca 2024 r (niedziela).

  W Żorach zobaczymy:
  Las Vegas, Hawaje, a nawet indiańską wioskę…
  W Żorach powstało pierwsze w Polsce miasteczko czerpiące garściami z amerykańskich filmów westernowych. Ponad 10 hektarów Parku podzielono na osiem tematycznych stref nawiązujących do historii i kultury zza oceanu. TWINPIGS to ponad 50 niesamowitych atrakcji: karuzele, strzelnice, kina 5D, małe zoo, park linowy, a także pokazy kaskaderskie rodem z. Dzikiego Zachodu i wiele innych…

  Ale zanim to wszystko się zacznie zajrzymy do wnętrz Muzeum Ognia!
  A tam będzie można samodzielne zapoznać się z eksponatami tak, aby każdy mógł wziąć czynny udział w procesie przyswajania wiedzy. Wstępem do ekspozycji jest film edukacyjny, zaś ścieżka zwiedzania prowadzi przez pięć stref tematycznych: Okiełznanie Żywiołu, Przez Antyk i Wieki Średnie, Pali się! Obszar Duchowości, Mędrca Szkiełko i Oko. Zwiedzający będą mogli samodzielnie rozpalić ogień oraz znicz olimpijski, a najodważniejsi podejmą próbę ugaszenia wirtualnego ognia. Ekspozycja skierowana jest do każdej grupy wiekowej. Zwiedzanie samodzielne…

  Adresaci:
  – rodziny z dziećmi
  – osoby dorosłe
  – osoby niepełnoletnie tylko pod opieką osoby dorosłej

  Zaproś znajomych – roześlij link – https://bit.ly/3PUC9l8

  Prosimy o wpłatę
  wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji udziału, nr. konta Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001, w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki/zajęć/wyjazdu”
  – w przypadku braku miejsc, odwołania wyjazdu wpłata zostanie zwrócona,
  – rejestracja udziału i NIE dokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją (rezygnacji dokuje się na określonych zasadach poprzez stosowny formularz)
  – w przypadku otrzymania sms z informacją o koniecznością dokonania opłata, a opłata była już zrealizowana prosimy o jego zignorowanie

  • 135,00 zł/osW przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 130,00 zł/osdzieci, młodzież, studenci, emeryci, renciści. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wyjazdu zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora, bilety wstępów (Twinpigs i Muzeum Ognia). Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie. Koszt wyjazdu nie obejmuje ewentualnych innych wstępów czy atrakcji. W ramach opłaty pokrywane są także koszty administracyjne związane z działalnością Klubu.
  • Miejsca odbioru 02.06.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 930 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
   – 935 Radostowice przystanek przy skrzyżowaniu ulic: Pszczyńska-Porębska-Dworcowa zobacz miejsce
   – 940 Suszec parking przy GOK zobacz miejsce
  • Powrót do Pszczyny 02.06.2024 około 1600
  • ilość miejsc: do 47 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 20.05.2024 r.!!! (lub do wyczerpania miejsc)
  • Pobierz zgodę rodziców

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że w

  POWRÓT
  Skip to content