• Zajęcia na ściance wspinaczkowej 14.06.2024r. (piątek)


  Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach treningowych/szkoleniowych na ściance wspinaczkowej. W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawy wspinaczki, zasady bezpiecznej asekuracji. Zaznajomią się również z właściwymi technikami dotyczącymi wspinaczki, co w przyszłości być może przyda się w praktycznym pokonywaniu nie tylko dróg wspinaczkowych ale również wielu ciekawych tras turystycznych np. w Tatrach czy Alpach. A także będą doskonalić nabyte umiejętności.

  Warto podkreślić, że wspinaczka pomaga w harmonijnym rozwoju, wzmacnia niemal wszystkie mięśnie, działa na zwinność i kondycję fizyczną a jednocześnie nadmiernie nie obciąża organizmu. Zajęcia odbywają się w Bielsku-Białej, ścianka – PRIMAROCA

  Dla dzieci i młodzieży z Gminy Pszczyna (pierwsze 10 osób) zajęcia objęte są dofinansowaniem w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. ZP.CRU-000109/24 / Realizacja zajęć z zakresu turystyki i rekreacji ruchowej dla dzieci i młodzieży w gminie Pszczyna.

  Dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego (pierwsze 15 osób) zajęcia objęte są dofinansowaniem w ramach realizacji zadania publicznego “Zapewnienie mieszkańcom powiatu pszczyńskiego rozwijania aktywności sportowej poprzez uprawianie wspinaczki.” nr umowy: PR.032.77.2024

  Program:

  • 1410 zbiórka – dworzec kolejowy w Pszczynie
  • 1426 wyjazd (pociągiem lub komunikacją zastępczą)
  • 1600 – 1820 zajęcia na ściance wspinaczkowej
  • 1924 wyjazd (pociągiem lub komunikacją zastępczą)
  • około 1956 powrót do Pszczyny – dworzec kolejowy

  Rodzice są zobowiązani punktualnie (zgodnie z przyjazdem pociągu) odebrać swoje dziecko.
  Jeżeli rodzic ucznia szkoły ponadpodstawowej nie jest obecny po powrocie grupy to jest to jednoznaczne z wyrażeniem przez niego zgody na samodzielny powrót dziecka i bierze on pełną odpowiedzialność za samodzielny powrót dziecka do domu.

  Co należy zabrać:

  • wygodny strój sportowy + buty (jak na zajęcia wychowania fizycznego). Jeżeli ktoś posiada wyposażenie wspinaczkowe uprząż, buty to oczywiście należy zabrać.
  • WAŻNĄ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ – jedziemy pociągiem, organizator kupuje bilety “szkolne” ONLINE około 36 godzin przed planowanym wyjazdem. Uczestnik, który zgłosi się bez ważnej legitymacji szkolnej sam ponosi koszty kar.
  • coś do picia i jedzenia
  • należy ubrać się stosownie do panujących warunków atmosferycznych (grupa musi w sumie się trochę z dworca przespacerować)
  • zgodę rodziców: Pobierz zgodę rodziców


  Prosimy o wpłatę
  wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji udziału, nr. konta Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001, w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki/zajęć/wyjazdu”
  – w przypadku braku miejsc, odwołania wyjazdu wpłata zostanie zwrócona,
  – rejestracja udziału i NIE dokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją (rezygnacji dokuje się na określonych zasadach poprzez stosowny formularz)
  – w przypadku otrzymania sms z informacją o koniecznością dokonania opłata, a opłata była już zrealizowana prosimy o jego zignorowanie

  • 17,00 zł/os – DZIECI I MŁODZIEŻ Z GMINY PSZCZYNA – PIERWSZE 10 OSÓB W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego zajęcia.
  • 18,00 zł/os – MIESZKAŃCY POWIATU PSZCZYŃSKIEGO – PIERWSZE 15 OSÓB W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego zajęcia.

  • 55,00 zł/os – POZOSTALI CHĘTNI. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego zajęcia.WAŻNE w przypadku gdy ktoś jedzie transportem własnym ważne jest przesłanie maila do klubu z taką informacją. W takiej sytuacji należy koszt wyjazdu pomniejszyć o 8 zł. W przypadku niepoinformowania uczestnik niestety ponosi pełen koszt wyjazdu.

  W ramach opłaty zapewniamy transport, wstęp na ściankę/wynajęcie ścianki, ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.). W ramach opłaty pokrywane są także koszty administracyjne związane z działalnością Klubu.


  UWAGA!!! Limit miejsc 20 osób!!!
  Zapisy do 12.06.2024 lub do wyczerpania miejsc

  Zaproś znajomych – roześlij link – https://bit.ly/3Hq67IW

  WAŻNE!!! PRZY ZAPISACH PROSZĘ WYBRAĆ 13.06.2024 wybranie 14.06.2024 spowoduje wpisanie na zajęcia strzeleckie

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.  POWRÓT
  Skip to content