• Wycieczka – Sky Bridge (Republika Czeska) – 08.06.2024r.


  Serdecznie zapraszamy na wycieczkę na najdłuższy turystyczny most wiszący (721 metrów długości)  na świecie! Podczas wycieczki przewidujemy wjazd kolejką linową, następnie spacer w Ścieżce w Obłokach, po którym udamy się do głównego punktu programu, czyli na sam Sky Bridge 721. Po przejściu przez główne atrakcje wrócimy do górnej stacji kolejki (ok. 1,5 km), gdzie przewidujemy czas wolny np. na skorzystanie we własnym zakresie z Mamuciej Kolejki Górskiej. Następnie zejdziemy na dół (ok. 4 km, 20 metrów przewyższenia w górę, 400 metrów w dół) i udamy się w drogę powrotną do Pszczyny. Dla osób, które będą wolały zjechać z góry kolejką, będzie taka możliwość dodatkowo płatna we własnym zakresie (około 270 koron czeskich/os. dorosła). Obligatoryjna opłata 1100 koron czeskich, płatna u pilota gotówką w dniu wyjazdu – ewentualna reszta zostanie rozliczona na koniec wycieczki. Zalecane jest posiadanie i zabranie karty EKUZ (można wyrobić online). Należy pamiętać o zabrania dokumentów uprawniających do przekroczenia granicy RP (nie w wersji elektronicznej). Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to powinno udać się jeszcze odwiedzić Ołomuniec.


  Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!
  Wycieczka odbędzie się przy minimum 40 osobach.

  Adresaci wycieczki

  1. dzieci/osoby niepełnoletnie tylko z pełnoletnim opiekunem/rodzicem
  2. osoby dorosłe

  Mieszkańcy Osiedla Ignacego Daszyńskiego – wyjazd z dofinansowaniem Zarządu Osiedla

  Termin: 08.06.2024 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę
  wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji udziału, nr. konta Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001, w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki/zajęć/wyjazdu”
  – w przypadku braku miejsc, odwołania wyjazdu wpłata zostanie zwrócona,
  – rejestracja udziału i NIE dokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją (rezygnacji dokuje się na określonych zasadach poprzez stosowny formularz)
  – w przypadku otrzymania sms z informacją o koniecznością dokonania opłata, a opłata była już zrealizowana prosimy o jego zignorowanie
  – w przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu, w przypadku wyjazdów gdzie była zaliczka nie jest ona zwracana. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • 70,00 zł/os – TYLKO Mieszkańcy Osiedla Ignacego Daszyńskiego pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym.

  • 176,00 zł/os – pozostali zainteresowani

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Zbiórka i wyjazd 08.06.2024 godz. 530 parking przy Szkole Podstawowej nr 4, ul. Marii Konopnickiej 44 (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 08.06.2024 około 1900-2000
  • ilość miejsc: do 48 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 2 czerwca 2024 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!! Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content