• Wycieczka RODZINNA z okazji DNIA DZIECKA 02.06.2024


  Zapraszamy Was serdecznie na przyjemną rodzinna wycieczkę w Beskid Śląski. W trakcie tej wyprawy planujemy przejść krótki szlak górski oraz odwiedzić Stefankę, czyli Schronisko Górskie na Koziej Górce. Tam możemy miło spędzić czas, korzystając między innymi z placu zabaw i innych aktywności.

  Trasa: Bystra Śląska – Przełęcz Kołowrót – Stefanka – Równia pod Kozią – Bystra Śląska.

  Długość trasy: ok. 7 km. Suma przewyższeń: ok. 390 m. Czas przejścia (w warunkach letnich bez odpoczynków): 2 h i 30 min.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 35 turystów

  Dla dzieci i młodzieży z Gminy Pszczyna (pierwsze 10 osób) zajęcia objęte są dofinansowaniem w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. nr umowy: ZP.CRU-000109/24

  Dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego (pierwsze 15 osób) zajęcia objęte są dofinansowaniem w ramach realizacji zadania publicznego “Zapewnienie mieszkańcom powiatu pszczyńskiego rozwijania aktywności sportowej poprzez uprawianie wspinaczki.” nr umowy: PR.032.77.2024

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!! można opublikować na swoim FB, rozesłać link do wydarzenia:https://bit.ly/3JXr27u

  Adresaci wyjazdu:

  • Rodziny z dziećmi
  • młodzież z rodzicem
  • osoby dorosłe

  Termin: 02.06.2024 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę
  wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji udziału, nr. konta Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001, w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki/zajęć/wyjazdu”
  – w przypadku braku miejsc, odwołania wyjazdu wpłata zostanie zwrócona,
  – rejestracja udziału i NIE dokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją (rezygnacji dokuje się na określonych zasadach poprzez stosowny formularz)
  – w przypadku otrzymania sms z informacją o koniecznością dokonania opłata, a opłata była już zrealizowana prosimy o jego zignorowanie

  • LIMIT WYCZERPANY 17,00 zł/os – DZIECI I MŁODZIEŻ Z GMINY PSZCZYNA – PIERWSZE 10 OSÓB W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego zajęcia.
  • LIMIT WYCZERPANY 31,00 zł/os – MIESZKAŃCY POWIATU PSZCZYŃSKIEGO – PIERWSZE 20 OSÓB W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego zajęcia.

  • 50,00 zł/os – POZOSTALI CHĘTNI. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego zajęcia.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/przewodnika; Koszt nie obejmuje biletów wstępu do GPN do kupienia we własnym zakresie zobacz
  • Miejsca odbioru 02.06.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 730 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
  • Powrót do Pszczyny 02.06.2024 około 1400-1500
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 25.05.2024 r.!!!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę oraz punktację GOT: mapa

  POWRÓT
  Skip to content