• Tego jeszcze nie było, a jednak – do Teatru Rozrywki z Diablakiem!!! – TOOTSIE – 13.12.2024


  Dorosłych i młodzież zapraszamy na rewelacyjny musical komediowy TOOTSIE do Teatru Rozrywki w Chorzowie w dniu 13 grudnia (piątek) o godzinie 18.30.

  Pełna humoru i zabawnych sytuacji historia, opowiadająca o losach utalentowanego aktora, który w życiu nie do końca potrafi odegrać swoją rolę. Michael Dorsey przebrany za kobietę zgłasza się na casting i dostaje „rolę życia” – dosłownie i w przenośni. Od tej chwili musi podporządkować się Pani Dorothy Michaels, która – chcąc nie chcąc – staje się „alter ego” bohatera, co skutkuje wieloma nieoczekiwanymi zdarzeniami. Trudno jest bowiem pogodzić ideę autentyczności, która przyświecała Michaelowi, z udawaniem każdego dnia kogoś, kim nie jest. Na tej kanwie zbudowana jest przezabawna komedia. Zawarte w niej szalone pomysły, śmieszne sytuacje, wpadki, czy niespodziewane zwroty akcji, obok wzruszeń i rodzącej się nadziei „mimo wszystko”, sprawiają, że porywa nas ona bez reszty. A nowojorski klimat miejsc akcji, wspaniała muzyka, piosenki wpadające w ucho, urzekająca scenografia, rytm, ruch, wypełniają i ożywiają świat przedstawiony na każdej płaszczyźnie… Wyjątkowe miejsce, wyjątkowy, przedświąteczny klimat i ogromne zainteresowanie musicalem sprawia, że już teraz prosimy o pilne zapisywanie się w terminie do 28 września 2024 r. Niestety, mamy dla Was tylko 47 miejsc, zatem nie zwlekajcie z decyzją.

  Zaproś znajomych – roześlij link – https://bit.ly/3yHr8xZ

  Prosimy o wpłatę
  wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji udziału, nr. konta Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001, w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki/zajęć/wyjazdu”
  – w przypadku braku miejsc, odwołania wyjazdu wpłata zostanie zwrócona,
  – rejestracja udziału i NIE dokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją (rezygnacji dokuje się na określonych zasadach poprzez stosowny formularz)
  – w przypadku otrzymania sms z informacją o koniecznością dokonania opłata, a opłata była już zrealizowana prosimy o jego zignorowanie

  • 133,00 zł/os – W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wyjazdu zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora, bilet na spektakl. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie.). Koszt wyjazdu nie obejmuje ewentualnych innych wstępów czy atrakcji. W ramach opłaty pokrywane są także koszty administracyjne związane z działalnością Klubu.
  • Miejsca odbioru 13.12.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 1630 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie
   – 1650 Tychy – Urząd Miasta
  • Powrót do Pszczyny 13.12.2024 około 2200-2300
  • ilość miejsc: do 50 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 25.09.2024 r.!!! (lub do wyczerpania miejsc)
  • Pobierz zgodę rodziców

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content