• Wycieczka Bratysława (Słowacja) 28.09.2024


  Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę krajoznawczą do stolicy Słowacji. Naszym celem będzie zapoznanie się z walorami historyczno-architektonicznymi Bratysławy. Zwiedzanie rozpoczniemy od Zamku Devin (w cenie wejście na zamek) oraz winiarskiej osady u podnóży zamku, a następnie udamy się pod bratysławski parlament skąd rozpoczniemy zwiedzanie starego miasta. Podczas wycieczki przewidujemy kilka godzin spaceru z przewodnikiem po mieście, a także sporo czasu wolnego by móc spokojnie odwiedzić indywidualnie bratysławskie muzea lub skosztować lokalnych przysmaków i poczuć atmosferę miasta. Obowiązkowe posiadanie dokumentu uprawniającego do przekroczenia granicy Polski (dowód osobisty/paszport/paszport tymczasowy – NIE aplikacja mObywatel). Zalecane posiadanie karty EKUZ i gotówki w euro. Obligatoryjna płatność gotówką u pilota: 20 euro/os.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 38 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!! można opublikować na swoim FB, rozesłać link do wydarzenia: https://bit.ly/3KGbQMF

  Adresaci wyjazdu:

  • młodzież 15+ z rodzicem
  • osoby dorosłe

  Termin: 28.09.2024 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę
  wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji udziału, nr. konta Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001, w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki/zajęć/wyjazdu”
  – w przypadku braku miejsc, odwołania wyjazdu wpłata zostanie zwrócona,
  – rejestracja udziału i NIE dokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją (rezygnacji dokuje się na określonych zasadach poprzez stosowny formularz)
  – w przypadku otrzymania sms z informacją o koniecznością dokonania opłata, a opłata była już zrealizowana prosimy o jego zignorowanie
  – bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego zajęcia
  – w przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu.

  • 215,00 zł/os

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/przewodnika,
  • Miejsca odbioru 28.09.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):

   – 500 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
   – 505 Goczałkowice-Zdrój – przystanek przy S1/E75 (światła skrzyżowanie z ul. Główna) zobacz miejsce
   – 515 Czechowice-Dziedzice – Stara Kablownia zobacz miejsce

  • Powrót do Pszczyny 28/29.09.2024 około 0000-100 (noc z soboty na niedzielę)
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 25.09.2024 r.!!!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę oraz punktację GOT: niedotyczy

  POWRÓT
  Skip to content