• Wschód Słońca w Bieszczadach 30-31.08.2024


  Serdecznie zapraszamy na kolejną klubową wycieczkę w Bieszczady Zachodnie. Naszym celem będzie wschód Słońca na Bukowym Berdzie (Szołtynia 1201 m n.p.m.), a także trekking w malowniczym obszarze gniazda Tarnicy. Oprócz okazji do podziwiania zjawiska wschodu Słońca, zapoznamy się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Bieszczadzkiego Parku Narodowego i kulturowymi tegoż pasma górskiego. W drodze powrotnej przewidujemy przerwę na indywidualny posiłek. Wycieczka przewidziana jest dla sprawnych turystów o bardzo dobrym stanie zdrowia i bardzo dobrej kondycji. Konieczne jest posiadanie latarki (czołówki). Na trasie przejścia pieszego nie ma schronisk ani innych punktów gastronomicznych.

  Trasa (wersja najbardziej optymistyczna): Pszczeliny – Szołtynia – Bukowe Berdo – Krzemien – Przełęcz Goprowska – Tarnica (dla chętnych) – Halicz – Przełęcz Bukowska – Wołosate.

  Długość trasy: ok. 28 km. Suma przewyższeń: ok. 1350 m. Czas przejścia (w warunkach letnich bez odpoczynków): 9 h i 10 min.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 7 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!! można opublikować na swoim FB, rozesłać link do wydarzenia: https://bit.ly/49qPZTe

  Adresaci wyjazdu:

  • Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia

  Termin: 30-31.08.2024 r.(piątek-sobota)

  Prosimy o wpłatę
  wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji udziału, nr. konta Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001, w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki/zajęć/wyjazdu”
  – w przypadku braku miejsc, odwołania wyjazdu wpłata zostanie zwrócona,
  – rejestracja udziału i NIE dokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją (rezygnacji dokuje się na określonych zasadach poprzez stosowny formularz)
  – w przypadku otrzymania sms z informacją o koniecznością dokonania opłata, a opłata była już zrealizowana prosimy o jego zignorowanie

  • zaliczka 100,00 zł/os na etapie rejestracji W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  Koszt całkowity:

  • 355 zł/os w przypadku grupy dokładnie 7 osobowej
  • 190 zł/os w przypadku grupy dokładnie 20 osobowej
  • w przedziale od 8 do 19 osób koszt w granicach 200 do 350
  • ostateczny koszt zostanie podany zostanie po zamknięciu zapisów i podjęciu przez uczestników decyzji nt 100%udziału
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/przewodnika; Koszt nie obejmuje biletów wstępu do BPN do kupienia we własnym zakresie
  • Miejsca odbioru 30.08.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 1900 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
   – 1905 Ćwiklice “Biedronka” – zobacz miejsce
   – 1910 Miedźna “Skrzyżowanie” zobacz miejsce
   – 1915 Góra “przed mostem” zobacz miejsce
   – 1920 Jawiszowice “Lidl” zobacz miejsce
  • Powrót do Pszczyny 31.08.2024 około 2100-2300
  • ilość miejsc: do 20 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 31.07.2024 r.!!!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę oraz punktację GOT: mapa

  POWRÓT
  Skip to content