• Tatry – Dolina Pięciu Stawów Polskich i Morskie Oko – 22.06.2024


  Serdecznie zapraszamy na wycieczkę, w Tatry Wysokie. Podczas wycieczki, oprócz okazji do podziwiania (przy dobrej widzialności) pobliskich panoram, trekkingu i zapoznawania się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Tatr odwiedzimy także Schronisko PTTK w Dolinie Pięciu Stawów oraz Schronisko PTTK “Morskie Oko”.

  Trasa: Palenica Białczańska, parking – Schronisko PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich – Świstówka Roztocka – Morskie Oko – Palenica Białczańska, parking.

  Długość trasy: ok. 19,5 km. Suma przewyższeń: ok. 1074 m. Czas przejścia (w warunkach letnich, bez odpoczynków): ok. 6 h 30 min.

  Wycieczka odbędzie się:

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia
  • młodzież 16+ z rodzicem

  Termin: 22.06.2024 r.(sobota)
  Prosimy o wpłatę
  wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji udziału, nr. konta Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001, w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki/zajęć/wyjazdu”
  – w przypadku braku miejsc, odwołania wyjazdu wpłata zostanie zwrócona,
  – rejestracja udziału i NIE dokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją (rezygnacji dokuje się na określonych zasadach poprzez stosowny formularz)
  – w przypadku otrzymania sms z informacją o koniecznością dokonania opłata, a opłata była już zrealizowana prosimy o jego zignorowanie,
  – w przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • 175,00 zł/os (niezależnie od środka transportu) pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport, opiekę przewodnika na trasie. Koszt nie obejmuje biletów wstępu do TPN do nabycie we własnym zakresie można online
  • Miejsca zbiórki 22.06.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 330 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
   – 335 Goczałkowice-Zdrój – przystanek przy S1/E75 (światła skrzyżowanie z ul. Główna) zobacz miejsce
   – 345 Czechowice-Dziedzice – Stara Kablownia zobacz miejsce
   – 355 Bielsko-Biała przystanek przy dolnej płycie ul. Warszawska
  • Powrót do Pszczyny 22.06.2024 około 1900-2100
  • ilość miejsc: do 30 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 15.06.2024 r.!!!

  Zaproś znajomych – roześlij link – https://bit.ly/3wHtYC8

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę: https://mapa-turystyczna.pl/route/3y59v

  POWRÓT
  Skip to content