Relacje z wyjazdów
-
Zajęcia ze strzelectwa sportowego – relacja z 20.03.2026r.
W piątkowe popołudnie, 20 marca 2026 roku, Klub Sportowo-Turystyczny „Diablak” zorganizował kolejne zajęcia strzeleckie na strzelnicy ASB w Pszczynie przy ul. Bielska 29. Zaproszenie przyciągnęło zarówno młodzież (powyżej 12.[...]
-
Zajęcia na ściance wspinaczkowej – relacja z 14.03.2026r.
W sobotę, 14 marca Klub Sportowo‑Turystyczny „Diablak” zorganizował zajęcia treningowe i szkoleniowe na ściance wspinaczkowej dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, które odbyły się w Bielsku‑Białej, na obiekcie PRIMAROCA. Celem zajęć[...]
-
Zajęcia ze strzelectwa sportowego – relacja 27.02.2026r.
W piątkowe popołudnie, 27.02.2026 roku, Klub Sportowo-Turystyczny „Diablak” zorganizował kolejne zajęcia strzeleckie na strzelnicy ASB w Pszczynie przy ul. Bielska 29. Zaproszenie przyciągnęło zarówno młodzież (powyżej 12. roku życia),[...]
-
Zajęcia na ściance wspinaczkowej – relacja z 21.02.2026r.
W sobotę, 21.02.2026r., Klub Sportowo‑Turystyczny „Diablak” zorganizował zajęcia treningowe i szkoleniowe na ściance wspinaczkowej dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, które odbyły się w Bielsku‑Białej, na obiekcie PRIMAROCA. Celem zajęć było[...]
-
Sztuki walki – relacja luty
W miesiącu lutym odbyły się kolejne zajęcia z nowego cyklu zajęć organizowanych w ramach działalności Klubu Sportowo – Turystycznego „DIABLAK”. Cykl Sztuki Walki z DIABLAKIEM jest adresowany dla osób dorosłych,[...]
-
Zajęcia na ściance wspinaczkowej – relacja z 07.02.2026r
W sobotę, 07.02.2026r., Klub Sportowo‑Turystyczny „Diablak” zorganizował zajęcia treningowe i szkoleniowe na ściance wspinaczkowej dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, które odbyły się w Bielsku‑Białej, na obiekcie PRIMAROCA. Celem zajęć było[...]
-
Szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej – relacja
W weekend 31 stycznia – 1 lutego 2026 r. w Pszczynie odbyło się certyfikowane szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, zorganizowane przez Klub Sportowo-Turystyczny „Diablak” w budynku Warsztatów Szkolnych[...]
-
Zajęcia na ściance wspinaczkowej – relacja z 30.01.2026r.
W sobotę, 30.01.2026r., Klub Sportowo‑Turystyczny „Diablak” zorganizował zajęcia treningowe i szkoleniowe na ściance wspinaczkowej dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, które odbyły się w Bielsku‑Białej, na obiekcie PRIMAROCA. Celem zajęć było[...]
