• Relacja z wyjazdu na kulig do Istebne – 13.02.2022r.


  13 lutego br. Klub Sportowo-Turystyczny „DIABLAK” zorganizował dla mieszkańców okolicznych miejscowości wyjazd na kulig do Istebnej. Uczestnicy wyjazdu, oprócz udziału w kuligu, mieli możliwość pieczenia kiełbasek na ognisku. Po przejażdżce saniami wszyscy, a przed wszystkim dzieci, których była spora grupa, mieli możliwość skorzystali ze stoku zlokalizowanego przy ośrodku Zagroń. Po bardzo aktywnie spędzonym czasie zadowolona grupa, po południu bezpiecznie wróciła do Pszczyny. Wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za zachowanie reżimu sanitarnego i zastosowanie się do wprowadzonych w tym zakresie zasad – DZIĘKUJEMY!

  Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK”. Szczególnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy szkolne koła turystyczne – prosimy o kontakt, bo „wspólnie możemy więcej”. Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  Jako organizatorzy cieszymy się z dużego zainteresowania naszymi wycieczkami i imprezami. Do udziału w naszych wycieczkach zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Wszystkie realizowane wycieczki odbywają się zgodnie z przepisami i wytycznymi związanymi z sytuacją SARS-CoV-2.

  Zapraszamy na najbliższe wycieczki/wyjazdy:

  20.02.2022r. – wycieczka w Beskid Śląski

  23.02.2022r. – zajęcia na ściance wspinaczkowej w Bielsku – Białej

  05.03.2022r. – wycieczka w Tatry (Hala Gąsienicowa)

  12.03.2022r. – Termy Chochołów i Zakopane

  – pozostałe wycieczki w opracowaniu

  Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez, już są lub będą dostępne na stronie klubu kstdiablak.pl

  Zapraszamy również do współpracy osoby mające pomysł na rozwijanie działalności KST „DIABLAK” poprzez wprowadzanie nowych elementów związanych z turystyką, rekreacją, sportem, kulturą – wystarczy zadzwonić lub napisać 🙂

  POWRÓT
  Skip to content