Relacje z wyjazdów
-
Ścianka wspinaczkowa – relacja z 30.05.2026r
W sobotę, 30 maja, odbyły się kolejne już zajęcia na ściance wspinaczkowej. Zajęcia miały miejsce w centrum wspinaczkowym PRIMAROCA w Bielsku-Białej. Uczestnicy doskonalili technikę wspinaczki, ćwiczyli prawidłową asekurację oraz[...]
-
Zajęcia ze strzelectwa – relacja z 29.05.2026r
W piątkowe popołudnie, 29 maja 2026 roku, Klub Sportowo-Turystyczny „Diablak” zorganizował kolejne zajęcia strzeleckie na strzelnicy ASB w Pszczynie przy ul. Bielska 29. Zaproszenie przyciągnęło zarówno młodzież (powyżej 12. roku życia), jak[...]
-
Rodzinna wycieczka z ogniskiem na Słowiance — relacja z wyjazdu KST DIABLAK, 23.05.2026 r.
W sobotę, 23 maja 2026 r., uczestnicy wycieczki organizowanej przez Klub Sportowo-Turystyczny „DIABLAK” wzięli udział w rodzinnej wycieczce górskiej w Beskidzie Żywieckim. Trasa prowadziła z Bystrej Górnej przez Lachowe[...]
-
Zajęcia na strzelnicy wirtualnej – relacja z 22.05.2026r
22 maja 2026 roku na wirtualnej strzelnicy laserowej w Pszczyna odbyły się kolejne zajęcia strzeleckie organizowane przez Klub Sportowo-Turystyczny DIABLAK. W wydarzeniu uczestniczyli zarówno początkujący, jak i osoby regularnie[...]
-
Zajęcia na strzelnicy wirtualnej – relacja z 15.05.2026r.
W piątkowe popołudnie odbyły się kolejne zajęcia strzeleckie organizowane przez Klub Sportowo-Turystyczny DIABLAK na wirtualnej strzelnicy laserowej w Pszczyna. Spotkanie przyciągnęło zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe, które chciały[...]
-
SZTUKI WALKI z Diablakiem – Relacja z zajęć w miesiącu kwietniu
W kwietniu odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Sztuki Walki z DIABLAKIEM”, organizowane przez Klub Sportowo-Turystyczny DIABLAK. Treningi skierowane były do osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 16 roku życia.[...]
-
SZTUKI WALKI z Diablakiem – Relacja z zajęć w miesiącu marcu
W marcu odbyły się kolejne zajęcia z cyklu zajęć organizowanych w ramach działalności Klubu Sportowo – Turystycznego „DIABLAK”. Cykl SZTUKI WALKI z DIABLAKIEM jest adresowany dla osób dorosłych, jednakże niepełnoletni[...]
-
Z przełęczy Salmopolskiej na Biały Krzyż – relacja z wycieczki rodzinnej, 21.03.2026r.
W sobotni poranek, 21 marca 2026 roku, grupa uczestników wycieczki rodzinnej organizowanej przez KST „Diablak” wyruszyła z Pszczyny w kierunku Beskidu Śląskiego. Po drodze dołączyli kolejni uczestnicy, a około[...]
