• Relacja z zajęć na ściance wspinaczkowej 21.10.2022r.


  21 października odbyły się kolejne w tym roku zajęcia na ściance wspinaczkowej, organizowane w ramach działalności Klubu Sportowo – Turystycznego „DIABLAK”. Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego a także osoby dorosłe. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów i dorosłych już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem.

  Uczestnicy piatkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady wspinania się i asekuracji oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia te były jak najbezpieczniejsze.

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbywają się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

  Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę – 18.11.2022. Szczegóły wyjazdów i możliwość zapisywania się dostępne są na naszej stronie kstdiablak.pl

  Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:

  11.11.2022 –Wycieczka w Beskid Żywiecki

  12.11.2022–Termy Chochołów + Zakopane

  18.11.2022 – ścianka wspinaczkowa

  20.11.2022 – wycieczka RODZINNA Beskid Śląski

  26.11.2022 – Jarmark Bożonarodzeniowy – Bratysława

  09.12.2022 – ścianka wspinaczkowa

  pozostałe wyjazdy w trakcie opracowywania J

  ZAPRASZAMY!!!

  POWRÓT
  Skip to content